Кожен мисливець або турист, збираючи комплект амуніції при підготовці до походу, в обов'язковому порядку бере з собою універсальний мисливський ніж або кілька клинків, адаптованих під рішення різних завдань. Вибирати оптимальний варіант під індивідуальні потреби часто доводиться емпіричним шляхом, на практиці переконуючись, наскільки підходить вам та або інша модель, чи справляється вона з покладеними на неї завданнями. Приймаючи рішення купити черговий мисливський ніж, не варто йти на компроміси, жертвуючи якістю або функціоналом виробу через обмеженого бюджету. Сьогодні вітчизняні виробники ножової продукції мають можливість задовольнити запити споживчої аудиторії самих різних категорій, включаючи цінителів елітних ножів з дамаської сталі.
Якщо у вашій колекції ще не з'явився мисливський ніж українського виробника, вас чекає маса приємних відкриттів і сюрпризів при ближчому знайомстві з товарами вітчизняних брендів.
Кращий мисливський ніж недорого - чому товари виробника Grand Way займають топові місця продажів
Вибираючи мисливський або туристичний ніж, багато хто готовий віддати перевагу, перш за все, відомим світовим брендам, розуміючи, що від якості матеріалів і виконання на 100% залежать важливі експлуатаційні характеристики клинка, а значить, багато в чому і безпека власника. Склад сплаву, форма клинка, специфіка заточки, матеріал рукоятки і механізм замка в складних моделях - кожен з цих факторів має велике значення. Але сучасний мисливський ніж цілком може виконувати ще й естетичну функцію - радувати своїм стильним виглядом, агресивним дизайном і брутальністю або, навпаки, вишуканою красою. З урахуванням того, що мисливський ніж - один з найбільш вдалих і практично безпрограшних варіантів подарунка для чоловіка будь-якого віку та професії, краса презенту грає далеко не останню роль.
Почати знайомство з вітчизняними виробниками варто з бренду Grand Way, який заслужив визнання як на батьківщині, так і далеко за її межами, завдяки наступним складовим успіху:
— демократична цінова політика;
— величезний асортимент, що враховує вимоги рядових користувачів і вимогливих цінителів ножової продукції (не так і багато є сьогодні компаній, які могли б похвалитися таким розмахом і кількістю пропозицій);
— досягнення неперевершеного балансу в розрізі ціна / якість;
— використання у виробництві передових технологій і кращих матеріалів;
— суворий контроль якості на різних етапах виготовлення ножової продукції, що знижує до мінімуму ймовірність купити бракований товар;
— високий професіоналізм, відповідальність перед споживчою аудиторією і поважне ставлення до придбаної за 20 років на ринку відмінної репутації.
Згадавши вражаючий асортимент компанії, яка по праву може вважатися одним з найпопулярніших народних брендів в Україні, як підтвердження, достатньо навести марки сталей, що використовуються для виробництва ножів самого різного призначення. Поряд з найбільш затребуваними марками 420, 440A, 440С, використовуються матеріали 9Cr18MoV, 50X14МФ, 65Х13, а ще з 2017 року марки 9Cr18MoV, 5Cr15MoV, AUS-8A і дамаська сталь.
Плануючи купити мисливський ніж за цінами виробника, вам не доведеться обмежувати себе у виборі, адже асортимент Grand Way, внаслідок варіативності матеріалів і сучасних методів виробництва, настільки широкий, що будь-який покупець знайде модель собі до смаку і по кишені.
Вибираємо мисливський ніж, уникаючи помилок і розчарувань, - поради і рекомендації фахівців
У категорії "Мисливські ножі" від українського виробника присутня завидна різноманітність виробів - маленькі складні девайси і великі масивні клинки з піхвами, бюджетні товари масового виробництва і моделі, виготовлені з використанням ручної праці. Як серед усього цього розмаїття зробити оптимальний вибір? Логічно, що є тільки одне розумне рішення - узгодити функціональні можливості і експлуатаційні характеристики виробу з власними потребами і умовами використання.
Ряд перевірених порад і корисних рекомендацій стане цілевказівником для новачків і допоможе недосвідченим покупцям уникнути поширених помилок, купуючи туристичний ніж від українського виробника.
1. Складний мисливський ніж поряд з очевидними перевагами компактності і безпеки (в складеному стані лезо повністю захищене, так що не становить загрози ні вашим пальцях, ні речам в рюкзаку), має і серйозні мінуси. У порожнині ручки легко потрапляє не тільки рідина, а й земля, пісок, пил, дрібне сміття, що загрожує крім можливих поломок, ушкодженнями для леза і тим, що воно буде швидко затуплюватись.
2. Принципове значення при виборі ножа, який буде використовуватися для оброблення здобичі і її свіжування (а також для виконання ще безлічі завдань) має заточка. Покупцеві необхідно заздалегідь детально ознайомитися з перевагами, які отримує мисливський ніж з певною заточкою в різних умовах. Універсальними вважають шабельну заточку або варіант зі спуском від обуха. Відмінності між ними полягають в тому, що при однаковій гостроті леза вони вимагають програми різних зусиль при роботі з твердими матеріалами.
3. Найвигідніші покупки можна зробити, замовляючи мисливські ножі безпосередньо від виробника. Витративши трохи часу на моніторинг цін в мережі, ви легко знайдете найпривабливіші. Але тут є ще один нюанс - робіть покупки тільки на великих, солідних ресурсах, що є офіційними представниками виробників та пропонують виключно сертифіковані товари. Так ви не тільки уникнете ризику купити підробку за ціною оригіналу, але й забезпечите себе від проблем з поломкою інструмента.
4. Вибрати кращий ніж для полювання від гідного виробника - завдання непросте, але для ефективного вирішення досить послідовно пройтися по всім значущим критеріям:
довжина клинка і його форма;
— вага виробу;
— баланс ножа;
— марка сталі і її особливості;
— матеріал рукояті і її ергономіка;
— піхви (не варто недооцінювати важливість цього аксесуара).
1. Одна з найсерйозніших і дуже поширених помилок пов'язано з думкою, що хороший мисливський ніж від виробника повинен з рівним успіхом розкривати консервні банки, рубати кістки і сучки, а потім потрошити дичину. Нічого подібного! У природі не існує (ну, принаймні, на нашій планеті) суперсталей, які будуть довго зберігати бритвенну гостроту ріжучої кромки, після постійних і інтенсивних ударних навантажень. Взагалі, жоден поважаючий себе мисливець або турист, не стане використовувати брендовий мисливський ніж в якості консервного. Краще купити окремо відкривачку або придбати кишеньковий складний ніж для цієї мети.
Універсальний мисливський ніж українського виробництва - яким він повинен бути
Деякі професійні мисливці стверджують, що універсальність ножа для полювання - це взагалі міф і утопія. Слід вибирати підходящий варіант, враховуючи специфіку конструкції виробу. Так наприклад:
— довгий клинок хороший для розробки туші;
— для зняття шкури потрібен мисливський ніж з вигнутим лезом і крюком для розрізів;
— полювання на великих копитних вимагає широкого леза помірної довжини;
— добивати дичину зручніше за все вузьким списоподібним клинком і т. і.
Але, зрозуміло, жоден мисливець не стане навантажувати рюкзак десятком вузькоспеціалізованих клинків, а обмежиться вибором тих моделей, що представляють для нього найбільшу цінність і користь за суміщенням параметрів.
— Оптимальна довжина клинка, хоча і буде залежати від індивідуальних переваг, зазвичай варіюється в діапазоні від 10 до 15 см.
— Принципово важливою залишається товщина леза - чим вона тонша, тим менше зусиль доведеться докладати при розрізанні. Визначальними факторами універсальності леза стануть також якість різу і його агресивність.
— Вибираючи багатоцільовий мисливський ніж вітчизняного виробника, зупиніться на моделях з фіксованим лезом.
— Рукоятку краще вибрати з неслизьких, що зберігають тепло матеріалів, уникаючи виїмок і вигинів, що можуть перешкодити зручності при перехопленні під час роботи.
— Гарда на рукояті додасть комфорту, але (в силу юридичних тонкощів) вона не дуже добре поєднується з довгими клинками.
Не варто забувати, що універсальність і багатофункціональність ножів навіть від кращого виробника неминуче стає причиною зниження якості виконання певних дій. Тому головний орієнтир - чіткий перелік пріоритетних функцій, а кращий вихід - купити не один мисливський ніж, а хоча б два.