ПРАЦЮЄМО. ВІДПРАВЛЯЄМО КОЖЕН ДЕНЬ КРІМ СБ ТА НД
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні: Понеділок - п'ятниця 09:30–17:00

Сб-Нд:  Вихідні

0
Мій кошик

Набори кухонних ножів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Купити набір кухонних ножів? А навіщо?

Професійні кухарі часто мають цілий арсенал ножів (як універсальних, так і спеціалізованих). Але й тим, хто готує вдома, у наш час, швидше за все, знадобиться на кухні більше ніж один нож.

Так, ніж потрібен для того, щоб різати. І більшість ножів, так, чи інакше, саме це і роблять. Питання у тому, наскільки зручним та ефективним буде саме цей ніж для цієї конкретної роботи.

І тут ми стикаємося з тим, що не існує єдиного ножа, придатного для будь-якої роботи. Кожен кухар-аматор може зрештою опинитися в ситуації, коли для цієї конкретної роботи в нього потрібного ножа немає.

З іншого боку, якщо ви почнете купувати ножі безсистемно, рано чи пізно ви зіткнетеся з проблемою, що їх треба десь зберігати. Ножі, що безладно валяються по всій кухні та не мають постійного "місця прописки", не тільки швидко приходять в непридатність, а й становлять неабияку небезпеку.

Так що, як бачимо, тема кухонних ножів дещо складніша, ніж ми могли б очікувати. Одним з варіантів вирішення проблеми є купівля готового набору кухонних ножів в комплекті із блоком-підставкою. 

Таке рішення справді може дати певні переваги. Ви заощадите час (а часто й гроші). Придбаєте ножі одразу з відповідним для них місцем зберігання. Ще й покращіте візуальну привабливість вашої кухні. Адже над виглядом сучасних наборів кухонних ножів працюють справжні професійні дизайнери. Так що вибирати, безперечно, є з чого. Можна сказати, є варіанти на будь-який смак.

До речі, з такого якісного набору кухонних ножів вийде ефектний і вкрай корисний подарунок! Подумайте над цим – вам не треба ламати голову, просто купуєте набір, даруєте його, і діло зроблене!

Що зазвичай входить до складу набору кухонних ножів?

Склад наборів кухонних ножів ніяк не стандартизований, тому однозначної відповіді на питання, що саме ви знайдете у конкретному наборі, немає. Однак, ми все ж таки, можемо зробити деякі узагальнення.

Майже кожен набір ножів, який ви можете зараз зустріти у продажу, включатиме ніж шеф-кухаря, універсальний ніж і ніж для очищення овочів.

Крім цієї "великої кухонної трійці" в наборі буде принаймні кілька ножів іншого призначення. Наприклад, там може бути зубчастий ніж для хліба, ніж для нарізання м'яса, ніж сантоку, ножі для стейку або кухонні ножиці. Хоча, звісно, комплектація обов'язково змінюватиметься від набору до набору. Наприклад, деякі набори можуть містити щось не зовсім звичайне, але вкрай цікаве, наприклад – кухонну сокирку-клівер або заточувальний пристрій.

Важливою частиною набору є блок-підставка. Багато таких блоків зроблені з твердих порід дерева, таких як клен, горіх або навіть бамбук. Проте заразі на ринку представлено чимало металевих, скляних і навіть полімерних блоків.

Як вибрати набір кухонних ножів?

Насамперед, слід розібратися, які саме ножі вам потрібні. Адже кожен ніж в наборі має своє призначення. Щоб визначити, що там для чого, рекомендуємо вам ознайомитися зі статтями, присвяченими типам кухонних ножів та їх застосуванню на нашому сайті.

Що стосується вибору набору за ціною, слід враховувати, що вартість буде суттєво змінюватись в залежності від кількості ножів у наборі. Так що немає сенсу вибирати дорогий набір із важким тесаком, якщо ви ніколи не збираєтеся ним користуватися.

З іншого боку, якщо ви не мислите свого життя без приготування м'ясних страв, купівля набору з тесаком у комплекті буде для вас більш ніж виправданою.

Навіщо в деяких наборах, крім ножів, є ще й мусат?

До складу деяких наборів кухонних ножів входить мусат із сталі або кераміки.

Хоча, чисто технічно, його не можна використовувати для нарізання продуктів, мусат є важливою допомогою на кухні. Він випрямляє та відновлює ріжучу кромку ножа. Це допомагає без особливих зусиль підтримувати гостроту ножа між серйознішими заточуваннями. Правильне регулярне використання мусату зводить до мінімуму потребу у заточенні ножа (до одного-двох разів на рік).

Вгору