ПРАЦЮЄМО. ВІДПРАВЛЯЄМО КОЖЕН ДЕНЬ КРІМ СБ ТА НД
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні: Понеділок - п'ятниця 09:30–17:00

Сб-Нд:  Вихідні

0
Мій кошик

Ножі для полювання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Мисливські ножі – асортимент виробів в інтернет-магазині Wellgo

Перші мисливські ножі, що подібні на сучасні, датовані приблизно XII століттям до нашої ери. Тобто вік найдавніших ножів, які знаходили археологи, становить від 10 до 15 тисяч років. Звичайно, тоді ножі цього типу не виготовляли з металу. Як правило, вони були зроблені з кремнію або іншого твердого каменю. Як саме їх виготовляли? Від монолітного кам'яного шматка відколювали пластинки до тих пір, поки лезо не ставало достатньо гострим, аби зрізати тверду гілку чи пробити шкіру тварини.

З того часу, як люди навчилися обробляти бронзу, а це було в період від 5 до 2,5 тисяч років до нашої ери (початок бронзового століття розбігається в часі в залежності від географічної локації), кам'яні ножі поступово почали витіснятися металевими. Далі, згідно з підручником історії, мідь витіснила залізо, яке згодом замінили на високоякісну сталь.

Ще якихось 200-300 років тому хороший мисливський ніж був не просто бажаним і приємним подарунком, а й певним підтвердженням статусу, наприклад, як золотий годинник на ланцюжку. Насправді такі ножі передавалися як сімейна реліквія з покоління в покоління. Їх виставляли у скляних вітринах або вивішували на загальний огляд в найкрасивішій частині будинку.

І, звичайно, кожен народ мав свою неповторну методику виготовлення бойових і мисливських клинків. Такі ножі досі залишаються своєрідною частиною історичної спадщини, тим, чим може пишатися народ. До речі, коштували вони достатньо дорого. Те, що зараз якісні мисливські ножі можуть бути доступними за ціною для більшості з нас, на щастя чи на жаль, в деякому сенсі перевернуло сучасне уявлення про цих виробі. Адже те, що доступно багатьом, вже не так і цінується.

Хоча серед нас до сих пір є ті тонкі поціновувачі, справжні гурмани, які зможуть з першого погляду відрізнити справді якісну ювелірну обробку мисливського ножа від звичайного продукту масового споживання.

В інтернет-магазині Wellgo представлені дійсно якісні мисливські клинки, які здатні задовольнити смаки навіть найвибагливішого споживача. Чудова обробка леза, якісні сорти стали, полірування ручок, що виготовлені зі справжнього дерева або надміцних пластиків – ви будете приємно здивовані виробами, що представлені в каталозі. Інтернет-магазин Wellgo знайде те, що дійсно припаде вам до смаку.

Зверніть увагу! На нашому сайті можна купити мисливські ножі за демократичною ціною. Ми здійснюємо продаж і відправку мисливських ножів у будь-який куточок України, зокрема в Київ, Одесу, Харків, Дніпро та інші міста.

Чи пов’язаний мисливській ніж із еволюцією: міфи і факти

Сучасників надзвичайно цікавить, що ж саме, ставши надзвичайно важливим винаходом, допомогло людству еволюціонувати і активно використовується й до нині. У 2005 році одне з впливових світових видань провело опитування серед постійних читачів, а потім також серед редакторів, групи наукових експертів істориків. Вони мали на меті встановити, які людські винаходи зробили найбільш істотний вплив на історію і розвиток всього людства. Згідно з результатами цього опитування, лідером серед знарядь, які винайшла людина, є саме мисливський ніж.

Тим, хто вбачає в цьому суперечність, варто згадати про Дарвіна і його теорію про те, що у природі виживає найсильніший. Навіть сьогодні з цим твердженням складно посперечатись. Якщо поставити людину в один ряд з тваринами, то її не назвеш найсильнішою серед усіх. У нас немає довгих міцних кігтів, величезного зросту, сталевих м’язів, зору неймовірної гостроти тощо. Однак людина змогла не лише вижити в процесі еволюцій, але й очолити харчовий ланцюжок. Усе завдяки тому, що вона змогла полювати, використовуючи кам’яний ніж та інші примітивні знаряддя. Мисливські клинки дозволили нашому виду виживати протягом мільйонів років і створити нинішню цивілізацію. Якби наші пращури не винайшли мисливський ніж у вигляді круглого колотого каменю, ми б можливо зараз не мали можливості сидіти перед монітором, читати цей текст і користуватись іншими благами цивілізації.

Цікавий факт!

Ніж, як вважають історики, є одним з найдавніших винаходів, що були створені людиною. Він став корисним помічником у побуті і в процесі добуванні їжі. Згідно з дослідницькими даними, кам'яні знаряддя – прабатьки сучасних ножів – були створені вже більше 3-х мільйонів років тому. Звичні для нас з вигляду і функціональності ножі для полювання і риболовлі з'явилися лише в ХІІІ столітті, коли залізо почало активного використовуватися. Навіть стрілецька зброя не змогла змістити за популярністю ножі, оскільки мисливські клинки активно застосовувались під час полювання.

З часом людині вдавалося робити нові відкриття, що викликало певні зміни щодо призначення знаряддя, сфер його використання. Згодом мисливські ножі стали частіше застосовувати для робіт на біваку. Відповідно до цього мисливські ножі розділились на такі види:

  • з клинком у формі «Боуї» – ніж використовується для отримання здобичі;
  • «скінери» – найкращі помічники при знятті шкури, адже мають зручне закругленого вістря;
  • клинок «Дроп Поінт» добре підійде для розбирання здобичі і роботи на природі.

Представлені різновиди ножів є невід'ємною частиною арсеналу професійного мисливця в наші дні.

Основні переваги ножів для полювання

Головна особливість мисливських ножів – це їхня практичність і високий ступінь зносостійкості. Такі характеристики визначаються насамперед матеріалом, з якого виробляються клинки, а саме: сталі 440С, Bohler K340, 65Х13, 110Х18МШД, дамаська сталь та інші. Використання саме цих матеріалів дозволяє ножовому клинку не ржавіти і залишатися гострим тривалий час в умовах регулярного і тривалого застосування. Кращі мисливські ножі виготовляють з дамаської сталі, оскільки вона максимально практична і ефективна в роботі.

Ще однією особливістю ножів для полювання є те, що леза різних типів мають певну форму геометрії і заточку різальної кромки, що залежить від передбачуваної роботи, в якій надалі буде використовуватися цей вид.

Мисливський ніж стане хорошим подарунком як для професійного мисливця так і для простих поціновувачів красивих речей. Туристичні мисливські ножі торгових марок Grand Way і “Кульбіда&Лесючевський” широко представлені в каталозі нашого інтернет-магазину. Купити за низькими цінами зручні ножі для полювання з формами клинків типу «Боуї», «дроп-поінт» і скіннери ви зможете у нас на сайті і отримати швидку доставку по Україні, наприклад у Київ, Одесу чи Харків.

Найкращі мисливські ножі: виробники і способи визначення якості виробу

Перш ніж назвати сучасні компанії, які виготовляють справді якісні ножі, варто зупинитися на критеріях оцінки. Якість виробу визначається згідно з такими особливостями:

  1. Клинок повинен бути ідеально рівним. Виняток – спеціально зігнуте мисливське лезо.
  2. П'ята або верхня незаточена частина мисливського ножа повинна мати ювелірну обробку.
  3. Пластини рукоятки або монолітна рукоятка має бути ідеально підігнана, без зазубрин чи інших нюансів.
  4. Для великих і товстих ножів часто роблять кілька ступенів заточки.

Як показує практика, усі ці чотири критерії можна перевірити, навіть не тримаючи мисливський ніж в руках. Для цього достатньо побачити якісне фото мисливського ножа з різних ракурсів, які представлені в нашому каталозі.

А тепер варто розповісти про сучасні компанії, які виробляють найкращі мисливські клинки, що доступні в Україні. Зокрема це:

  1. Мисливські ножі від компанії Buck Knives, які представлені у продажу вже близько 120 років. Це продукт американського ринку, який завоював популярність у всій Європі. Цікаво, що компанія почала свій розвиток після того, як 13-річний хлопчисько виявив абсолютно новий спосіб гартування вуглецевої сталі для мисливських ножів. Цього хлопця звали Хойт Бак, від його імені і пішла назва компанії.
  2. Benchmade Knife – також американська компанія, яка сьогодні налічує понад 30 років. Виробник відрізняється тим, що використовує для своїх ножів сталь найміцніших марок.
  3. Ontario Knife Company – один з найдавніших американських виробників мисливських ножів і холодної зброї, відомих в Європі. Компанія була заснована ще в 1889 році в одному зі штатів Нью-Йорка. Цікаво, що саме ця фірма є одним з постачальників холодної зброї для солдатів американської армії.
  4. «GRAND WAY». Виробничі потужності цієї компанії знаходяться в Китаї і Тайвані, але не варто упереджено ставитись до країни виробника мисливських пристроїв. Під цим брендом випускаються дійсно якісні мисливські ножі, причому за досить прийнятними цінами. Вся продукція має відповідні сертифікати і високо цінується спеціалістами з мисливського приладдя у всій Європі.
  5. Ganzo – це китайська компанія, яка спеціалізується на виготовленні мультитулів, мисливських і туристичних клинків, а також ножів інших типів. Цей бренд вже понад 20 років відомий у Європі. Компанія займається випуском якісних мисливських ножів найрізноманітніших дизайнів із застосуванням тільки перевірених матеріалів.
  6. “Кульбіда&Лесючевський”. Якщо ви вважаєте себе патріотом і хочете підтримати вітчизняного виробника, звертайте увагу на вироби цього бренду. Це сімейне підприємство, яке займається виготовленням мисливських та кухонних ножів, лез з дамаської сталі, кинджалів, мисливських комплектів, а також шабель і шашок.

Найприємніше в продукті українського виробника те, що за цілком прийнятну ціну можна купити по-справжньому якісний мисливський ніж. І при цьому, в разі непередбачених ускладнень під час експлуатації мисливського ножа, ви завжди будете знати, куди звернутися з претензіями.

У своєму інтернет-магазині ми зібрали продукцію кращих виробників якісних мисливських ножів з усього світу: американські, китайські, вітчизняні бренди. Вибирайте все, що вам здається цікавим! А якщо ви розгубитеся серед величезного асортименту наших пропозицій, ми завжди зможемо допомогти вам. Звертайтесь за телефоном, вказаним у верхній частині нашого сайту, пишіть на електронну адресу чи в скайп.

Мисливський ніж – чудовий подарунок для мисливця!

Хочете зробити оригінальний і практичний презент, яким можна регулярно користуватися? Рекомендуємо звернутися в режимі онлайн до наших консультантів, які допоможуть підібрати модель мисливського ножа для будь-якого чоловіка, починаючи від професійного мисливця і закінчуючи просто любителем красивих практичних речей. 

 

Вгору