Пристрасть до холодної зброї серед представників сильної статі ймовірно закладена глибоко у підсвідомості. Металевий полиск ножа викликає захват і вогонь в очах чоловіків, незалежно від їхнього віку й соціального стану. Однак самурайський меч є особливим видом сувенірної зброї, та користується увагою серед споживацької аудиторії. Він виконаний як точна репліка автентичної катани й уособлює дещо значно більше, ніж будь-який декоративний чи функціональний клинок. Якщо ви шукаєте статусний подарунок, самурайський меч підійде ідеально, адже від нього неможливо відвести погляд. У ньому відчувається магнетизм історичних традицій Країни висхідного сонця, глибокий зміст, мужність та гідність. Такий презент красномовніше за будь-які слова виражає повагу й шану до адресата.

Сьогодні справжні катани – розкіш, недоступна простим людям, навіть для Японії. Там їх можна побачити у музеях чи на приватних виставках. А от придбати сувенірний самурайський меч в Україні під силу кожному. На сторінках інтернет-магазину Wellgo в широкому асортименті представлена продукція відомих брендів. Кожен зможе без жодних труднощів підібрати оптимальний варіант, що викличе захват навіть у найвибагливіших поціновувачів японських клинків.

Огляд самурайських мечів від Grand Way: трійка кращих клинків на подарунок

Зазирнувши у дивовижний і звабливий світ холодної зброї, буває легко розгубитись серед усього асортименту. Не так уже й легко визначити, який ніж, меч, щабля чи сувенірний трофей вартий того, щоб ним прикрасити дім чи офіс. Серед усіх чудових клинків, які пропонує нам збройна індустрія, потрібно обрати справді хороший респектабельний подарунок. При цьому баланс якісних характеристик та помірної ціни також має вагоме значення. Адже не кожен здатен викласти круглу суму за ніж, навіть якщо це першокласний клинок.

У співвідношенні ціна-якість в Україні лідирує продукція виробника Grand Way. Це відносно молодий бренд, який швидко і міцно ввійшов на світовий ринок. Сьогодні ножі та мечі цієї компанії успішно конкурують з експертами ножової індустрії. Секрет успіху Grand Way криється у тому, що вони випускають першокласні клинки, виготовлені за передовими технологіями, за помірними цінами, які доступні широкому колу споживачів. У цій статті ми розглянемо особливості трьох топових позицій катани цієї марки, аби ви переконались у вигідності покупки. Цілком ймовірно, що серед них ви знайдете саме той самурайський меч, який захочете подарувати колезі, другові, чоловікові чи будь-якій іншій близькій людині. Доставка здійснюється у всі регіони України.

Самурайский меч Katana 4126 Grand Way

подарок меч

Досконалість не має меж. Цей вираз добре відомий японцям, які є відомими поціновувачами краси та гармоні як зовнішньої, так і внутрішньої, прихованої від очей. Цей принцип цілком підходить і до традиції носіння зброї самураїв. Самурайський меч займає почесне місце у будь-якій колекції, викликає захват і повагу. Він має великі розміри, виглядає нещадним і страхітливим, та попри це заворожує красою.

Самурайський меч Grand Way Katana 4126 є відмінною копією справжньої зброї періоду Едо, епохи довгого миру в країні, коли клинки частіше використовувались як елемент парадного костюму, ніж бойове знаряддя. Саме в той час вони стали оздоблюватись і декоруватись. Ключові особливості меча:

 •  чорне обплетення руків’я (матеріали – пластик і шнур);
 • традиційне менуке – оздоблення, що імітує обплетення;
 • різна гарда з прикрасою у вигляді зображення дракона;
 • великий дол та натуральна імітація лінії гартування;
 • піхви з традиційним шнуром чорного кольору, що відповідають загальному стилю виробу;
 • лезо виконане з низьковуглеводної сталі 420 з відмінними характеристиками, оптимальним способом зберігання;
 • поверхня клинка оброблена методом сатинування.

Цей самурайський меч є виключно сувенірною продукцією, не призначений для різання чи фехтування. Він комплектується декоративною підставкою і піхвами, де нанесений каліграфічний напис, що означає “бусідо”. Низька ціна на Katana 4126 робить клинок надзвичайно популярним серед споживачів.

Самурайский меч Katana 8201 Grand Way

меч самураяКожен автентичний японський меч має свої легенди, історію, характер та стиль. Точні репліки найкращих і найкрасивіших клинків дозволяють нам доторкнутись до старовини й в деталях розглянути цей традиційний для Японії символ. Самурайський меч Grand Way 8201 безсумнівно вважається одним із кращих зразків. Розглянемо його характерні риси, аби ви переконались в унікальності цієї композиції. Зокрема катані притаманні такі критерії:

 • руків’я з намоткою з жовтого шнура паракорда;
 • стримані та строгі чорні дерев’яні піхви, що мають ефектне фактурне лакування;
 • анодований клинок синього кольору з дамасковими узорами зі сталі марки 440C з показником твердості 55-57 HRC;
 • довжина клинка 710 мм, а руків’я – 230 мм;
 • декоративна кругла гарда з фактурним малюнком.

За розмірами цей самурайський меч належить до розряду середніх катан з дворучним хватом, призначеним для ближнього бою. Такий сувенірний клинок стане гідною окрасою домашнього ділового простору чи кабінету керівника в офісі. Він надасть атмосферності й харизматичності чоловічому клубу чи тематичному ресторану. Меч комплектується ефектним дерев’яним футляром, обтягнутим чорною шовковою тканиною з візерунком у вигляді червоних драконів. Також у наборі декоративна підставка, тканинний чохол для зберігання та інструментів по погляду.

Самурайский меч Grand Way Katana 13945 (KATANA)

катана на подарок

Зовнішній вигляд самураїв, їхній одяг, оснащення у щоденному побуті є доволі стриманими. Однак для офіційних візитів було передбачене розкішне парадне вбранням, аби гідно представити у всій красі особисту зброю. Японський меч 13945 є реплікою традиційної японської катани й надзвичайно точно відповідає оригіналу як за розмірами, так і вагою. Основні характерні риси моделі:

 • чотирикутна гарда, прикрашена литтям з малюнком дракона. Вона символізує силу, мудрість і безстрашність;
 • чорні лаковані піхви, що ефектно контрастують з червоним шнурком і такого ж кольору обплетенням руків’я;
 • вістря меча також декороване литтям;
 • лезо виготовлене з нержавіючої сталі марки 440С, його поверхня відполірована до дзеркального блиску;
 • міцність сталі складає 48-50 одиниць за шкалою Роквелла;
 • клинок має помітний дол і якісну імітацію лінії гартування, що свідчить на користь правдивості репліки.

Комплектація сувенірного ножа включає подарункову коробку, обтягнуту яскравим червоним шовком, дерев’яну підставку, на якій можна покласти катану на будь-якій рівній поверхні, тканинний чохол для зберігання й набір з аксесуарами для догляду за клинком. Самурайський меч 13945 виглядає агресивно, войовничо, ефектно та яскраво. Саме тому це чудовий подарунок, який прекрасно доповнить інтер’єр, стане об’єктом колекціонування чи розкішним доповненням костюму косплеєра.

Кілька причин обрати самурайський меч для подарунка

Вибрати презент для представника сильної статі буває доволі складно. А приводів потішити є безліч – День народження, професійне свято, річниця урочистої дати. Більшість обирають доволі традиційні подарунки, як от електронні гаджети, побутові прилади тощо. звісно все залежить від інтересів адресата, однак погодьтесь, що немає більш ексклюзивного, благородного й оригінального подарунка, ніж сувенірний японський меч. Його зовнішній вигляд приносить естетичне задоволення, коли ви милуєтесь досконалістю форм і вишуканим декоративним оформленням. На дотик ви відчуваєте холодний метал, шорсткість обплетення, фактуру гарди – від цього магія посилюється в рази. Недарма самураї вважали свої мечі справжньою святинею, давати їм імена, дбайливо доглядали їх, годинами поліруючи лезо.

Купити сувенірний самурайський подарунок варто за такими причинами:

 • якщо ви хочете виразити повагу до адресата. Дарувати холодну зброю – одна з древніх японських традицій. Це прояв великої честі, шани та поваги;
 • бажаєте підібрати ексклюзивний предмет інтер’єру. Вважається, що японський самурайський меч здатен захищати дім та оберігати його від злих духів. Тому такий подарунок стане чудовим проявом турботи про господарів тому;
 • маєте на меті потішити поціновувача красивої та стильної холодної зброї. Копія історичного самурайського меча безсумнівно сподобається такій людині завдяки точній зовнішній відповідності до бойового оригіналу.

Кожній катані властивий свій характер – владний, стриманий, агресивний, безстрашний, вірний, імпульсивний, непокірний. Який саме меч потрібен вам? Ви відчуєте це, коли візьмете в руки бездоганний клинок