Folding Hunter 110 від Buck Knives - це справжня легенда в світі ножів. І не тільки тому, що ця модель є відображенням класичної американської культури шестидесятих років і одним з і значимих атрибутів легендарних фільмів Тарантіно. Трепетні почуття у ножеманів викликають характеристики класичної 110-ї моделі. Які її переваги та особливості, і в чому причина неймовірної популярності?

Досконалість - у деталях

Buck Folding Hunter 110 - складний ніж, який побачив світ у далекому 1962 році і до цих пір не втратив своєї популярності. Процес його розробки не був простим - убогий асортимент ринку і висока конкуренція стали перешкодою на шляху до успіху. Саме тому автор моделі Альфред Бак зробив ставку на оптимізацію вже існуючих клинків, випущених сторонніми виробниками. Він придбав найбільш затребувані ножі, проаналізував їх конструктивні особливості та використав кращі рішення в створенні своєї удосконаленої моделі.

В результаті тривалої і кропіткої роботи складний ніж Buck 110 Folding hunter здобув витончену форму, виконану в класичному стилі, і виняткову функціональність. Модель виготовлена ​​з міцної нержавіючої сталі марки 420HC, оснащена лезом з типом профілю боуї і стильною рукояткою з накладками зі стабілізованої, просоченої спеціальним розчином деревини. Заклепки, больстер і навершя - декоративні елементи ножа теж сталеві. Вони прості у догляді, не окислюються і не змінюють колір в процесі експлуатації.

Особливості ножа Buck 110

Особливої ​​уваги потребує замок з механізмом Back-Lock. Його конструкція включає довге коромисло, встановлене на задній голівці рукояті. Таке розташування запобігає випадковому натисканню і мимовільному розкриттю клинка. Крім зручності, подібні рішення забезпечили ножу ергономічність - лаконічна конструкція преміальної 110-ї моделі має невеликий розмір і мінімальну вагу.

Серійне виробництво ножа почалося в 1964 році, при цьому вихід Buck 110 Folding hunter на ринок став справжнім проривом. На подив автора, модель купували не тільки в якості мисливської зброї, але також для побутового застосування і поповнення особистих колекцій. Причиною такої популярності стала універсальність клинка, який володіє цілим комплексом переваг - стильним дизайном, відмінними експлуатаційними характеристиками і довговічністю.   

Складний ніж Buck і його модифікації

З плином часу бестселер випускався в численних варіаціях. За роки виробництва були створені серійні моделі Buck 110 Folding hunter з чохлом і без нього, а також лімітовані версії з лезом з порошкової сталі і держаком з склотекстоліта, термопластика або рогу. Зазнали змін і конструктивні особливості ножа - крім класичних мануальних примірників, цінителям стали доступні і автоматичні моделі.

Прагнення до досконалості і клієнтоорієнтованість значно підвищили оборот компанії Buck Knives - вже до 1990 року представники бренду заявили про випуск одинадцяти мільйонів культових ножів 110-ї моделі. Зараз шанувальникам функціональності доступні не тільки класичні, але і кастомні версії клинка. Незалежно від модифікації, його конструктивні особливості і робочі характеристики залишаються колишніми - Buck 110 Folding hunter незмінно зберігає статус лідера, втілюючи в собі зручність і надійність. Підтверджує це довічна гарантія виробника.