Сучасні автолюбителі, спортсмени, мандрівники, туристи і багато інших категорій користувачів зобов'язані Тіму Лезерману можливістю купити мультитул - універсального помічника, здатного полагодити в дорозі автомобіль, затягнути шурупи, підстригти нігті і відкрити консервну банку.

Винахідник і засновник компанії Leatherman свого часу блискуче вирішив проблеми аудиторії саме тому, що зіткнувся з ними самостійно. Інженер-механік за освітою мріяв про інструмент здатний буквально на все, з чим не справлялися в шляху звичайні ножі і рядові інструменти. Свій амбітний проект він втілив в реальність далеко не з першого разу - від моменту зародження ідеї і до реалізації першої моделі мультитула йому знадобилося майже 10 років. Протягом цих десяти років він працював над кресленнями, тестував прототипи інструментів, прислухався до рекомендацій друзів.

Мультитул leatherman - як з'явився на світ і пробився в лідери продажів

Треба сказати, що удача не завжди супроводжувала засновника знаменитої компанії - перші моделі розвалювалися і не відповідали очікуванням. Так що до створення вдалого первістка Лезерман йшов довго і болісно. До його великого розчарування, перший мультитул взагалі не мав успіху і замовників на винахід не знайшлося. Справа в тому, що він був чимось усередненим між мультиінструментом і розвідним ключем. Так, цікава річ, але неоднозначна і сильно відрізняється від класичних сучасних примірників Leatherman.

Ще майже 3 роки знадобилося винахіднику, щоб зробити те, на основі чого будуть створені всі наступні Leatherman і їх аналоги в світі, мультитул з ліхтариком, туристичні, для риболовлі та інші. Ми говоримо про легендарний кишеньковий інструмент для виживання - RST. З ним компанія в 1984 році перевиконала план продажів на 750%.

За наступні 10 років фірма змогла запустити промислові потужності для виготовлення продукції в масштабах, що покривають потреби різних країн купити мультитул Лезерман. Зростання компанії було особливо бурхливим з кінця вісімдесятих, адже вона по факту не мала конкурентів у своєму сегменті, а ті, що з'явилися в дев'яностих, випускали аналоги, і це тягнуло за собою нескінченні судові розгляди.

Сьогодні багаторічний досвід дозволяє створювати прекрасні, широко затребувані інструменти, такі як Лезерман Скелетул або Лезерман Сигнал (signal) - надійні і функціональні, готові до випробувань в екстремальних умовах.

Рішення купити мультитул Лезерман - вигідне вкладення і кращий подарунок

Вузька спеціалізація компанія Leatherman - величезна перевага в очах споживчої аудиторії. Концепція інструментів виділяє 3 речі:

— ергономіка;
— виняткова якість матеріалів;
— безліч корисних опцій.
Будь-який кишеньковий мультитул, який ви візьмете в руки, розкривається чітко і без надмірного зусилля, а інструменти в ньому фіксуються надійно. Яким би з них ви не користувалися, форма рукояті і її матеріал гарантують надійність хвату і комфорт.

Естетична складова теж має значення, адже лідеру в своїй сфері личить виглядати бездоганно. В цілому дизайн мінімалістичний і лаконічний, як наприклад, в популярних моделях Лезерман вінгман (wingman), але присутні в асортименті і колекції полегшених мультитулів з симпатичним індивідуальним дизайном, який припаде до смаку тим, хто не збирається піддавати кишеньковий інструмент надважким навантаженням. Шанувальники яскравого зовнішнього вигляду можуть купити leatherman squirt ps4 - стильний і функціональний з 9 інструментами.

Зверніть увагу, навіть повнорозмірні моделі бренду відрізняються помірною вагою. Наприклад, топовий leatherman skeletool cx, купити який можна відразу з нейлоновим чохлом для перенесення, має 7 функцій, а важить всього 142 грами.

Загальна кількість елементів - одна з найважливіших характеристик, від якої залежить ціна моделі.

Наприклад, в Surge є 21 інструмент, а в більш простих варіантах всього лише 7-12. Можна купити leatherman wave plus, чия практичність і продуманий функціонал (18 функцій) робить його лідером продажів. Досить висока ціна його не лякає прихильників бренду, оскільки це подарунок на все життя. Незалежно від вартості, найвищу якість виробів дозволяє їм бездоганно справлятися з силовими навантаженнями протягом довгих років.

Опції і функціональні особливості мультиінструментів Leatherman

У всіх різні запити - комусь потрібен мультитул з ножицями, а хтось шукає похідний інструмент з ложкою і виделкою. Розглянемо, які функції можуть вважатися базовими.

  1. Ніж. У Leatherman буває в комплектації до трьох ножів, які різняться по ряду характеристик:

— типу ріжучої кромки (серрейторна, рівна або змішана);

— типу сталі (основна сталь для ножів це нержавійка 420g20);

— способу відкриття клинка (є варіанти, де він дістається без розкриття всього інструменту, а є такі, які потрібно спершу розкласти, щоб витягти ніж, а потім зібрати назад).

  1. Пасатижі. Вони є на всіх без винятку інструментах Leatherman. Це будуть або традиційні плоскогубці, або варіант з кусачками (фіксованими або знімними). У всіх силових інструментах є можливість замінити ріжучі елементи кусачок.
  2.  Пила. У Leatherman вона в комплектації може бути звичайною або двурядною.
  3. Викрутки. А ось в цій сфері спостерігається вражаюче розмаїття. Практично будь-який мультитул з викрутками матиме хрестову і звичайну, але взагалі наявність їх реалізується через спеціальний перехідник і комплект біт, де є варіації буквально під будь-які існуючі гвинти.
  4. Ножиці. Підпружинені пластини ножиць спокійно розрізають не тільки папір або картон, але виправляються і з нею дуже товстою шкірою.

Крім базових речей мультиінструмент Лезерман можуть оснащуватися пилочками для нігтів, відкривачками для пляшок, консервними ножами і гайковим ключем. Але також і більш оригінальними комплектуючими, наприклад, приладом для затягування шнурків або для вилучення sim-карт.