Раді вітати Вас, дорогий гість, на нашому вузькоспеціалізованому і затишному сайті. Сторінки інтернет-магазину Wellgo.ua на 90% присвячені всіляким видам ножів і ми, захоплена команда професіоналів, готові допомогти з вибором потрібного ножа, всеосяжно проконсультувати або просто відповісти на ваші запитання. Найважливішим критерієм роботи для нас є надання максимально якісного сервісу, з відгуками про наш магазин можна ознайомитися на офіційній сторінці Google my business.

Рішення відкрити інтернет-магазин ножів виникло не випадково, ми готувалися до цього моменту кілька років, паралельно роблячи поставки товарів для туризму в популярні інтернет-магазини України. Наповнивши сайт стартовими 500 позиціями, в 2017 році ми дали старт першим продажам.

У 2018 році наша торгова марка Wellgo отримує державну реєстрацію та ми з новими силами продовжуємо розвиток магазину і розширення асортименту.


Ще на старті роботи у нас виникла ідея зібрати всі відомі торгові марки, що випускають ножі, на одному ресурсі і максимально якісно надати інформацію про них нашим відвідувачам. При додаванні інформації на сторінки магазину, ми, як дуже клієнтоорієнтована команда, постаралися зробити цю роботу краще за інших, часом відшукуючи характеристики одного ножа на декількох ресурсах в різних країнах. В результаті ми маємо один з найбільш повних і різноманітних список фільтрів і характеристик для категорії ножі.

У каталозі інтернет-магазину ножів Wellgo.ua можна знайти тільки оригінальну продукцію від відомих виробників. Ми співпрацюємо тільки з офіційними імпортерами або власниками брендів, тому ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальний товар з гарантією.


Наш офіс знаходиться в Києві, і ми будемо дуже раді бачити вас в гостях. Приїхавши до нас, Ви отримаєте можливість подивитися 1000+ моделей ножів і вибрати собі клинок до душі і кишені. Покупці з інших міст мають можливість, нічим не ризикуючи, замовити продукцію післяплатою без передоплати.


Бажаємо Вам приємного проведення часу і вдалих покупок!