Бренд Ruike спеціалізується на випуску універсальних ножів-фолдерів для повсякденного використання, складних багатофункціональних модифікацій. У широкому модельному ряду любителі можуть обирати універсальні фікседи. Завдяки партнерським зв'язкам з відомими брендами, компанія Ruike неухильно розширює лінійку продукції. При цьому покупці мають можливість вибрати не тільки репліки моделей прославлених торгових марок, але і унікальні ножі Ruike власної розробки.

Все особенности выбора ножей Ruike

Бренд Ruike: амбітні цілі і стратегії

Ножі вважаються найбільш поширеним знаряддям для повсякденної діяльності людини. У давнину їх виготовляли з відколотих пластинок обсидіану і кременю, дерева, кісток тварин. Близько п'яти тисячоліть назад з'явилися бронзові, мідні і золоті клинки, пізніше залізні. Згодом випуск простих ножів перетворився у виробництво технологічних багатофункціональних виробів. Сьогодні клинки виготовляють з легованої або вуглецевої сталі, можна вибрати ножі керамічні, з композитних матеріалів, титанових і кобальтохромових сплавів.

Молодий китайський бренд Ruike особливо виділяється серед компаній-виробників клинків і мультитулів. За невеликий період часу на ринку - менше 5 років, продукція компанії Ruike стала конкурентоспроможною. Амбітне завдання завоювання популярності, нарівні з іменитими європейськими брендами, успішно вирішується за рахунок можливості у покупців вибрати ніж Ruike високої якості за бюджетною ціною.

Ножі Ruike: особливості модельного ряду

Вигідною перевагою клинків Ruike є можливість вибрати продукцію звичного дизайну.

  • Туристичні ножі Ruike - лінійка моделей, серед яких можна вибрати відмінний варіант для використання на природі.
  • Складні ножі Ruike EDC-фолдер, в цій підгрупі любителі можуть вибрати оригінальні моделі, клинок яких в неробочому стані ховається в рукоятці.
  • Мультитули Ruike - багатоінструментальні, можна вибрати універсальну модифікацію з великою кількістю корисних інструментів різного призначення.

Завдяки особливій увазі розробників Ruike до функціональності, сучасному дизайну, забезпечення гарантованої якості, є можливість вибрати практичні ножі Ruike для повсякденного використання і на природі.

Конструктивні особливості та переваги ножів Ruike

Завдяки автоматизації виробництва, мінімізовані витрати на забезпечення організаційних процесів, зведений до нуля людський фактор, - саме за рахунок подібних інновацій стало можливе істотне зниження вартості продукції Ruike, що дозволяє вибрати оптимальну модель в розумному ціновому сегменті. Конструкція будь-якого клинка при розбиранні дозволяє переконатися в застосуванні якісних матеріалів і сучасних технологій виготовлення.

  • У виробництві використовується високоякісна нержавіюча сталь Sandvik 14C28N, що поставляється з Швеції.
  • Високий ступінь твердості клинка 58-62HRC забезпечує гостроту ріжучої кромки тривалий час без заточки.
  • Складні ножі оснащуються спеціальними системами безпеки ThumbUp і BetaPlus, що дозволяє вибрати будь-яку модель ножа Ruike з високою гарантією від мимовільного закриття.
  • Для комфорту власників деякі моделі можна вибрати з пластиковими піхвами або кліпсою для носіння на ремені.
  • При виготовленні рукоятей використовуються інноваційні композитні матеріали, пропонується також вибрати повністю металеві ножі Ruike, рукояті яких виготовляють з нержавіючої сталі 3Cr14N.

Всі вироби проходять серійну маркування, відповідний номер наноситься на пакувальну коробку і в технічний паспорт. Подібний підхід свідчить про високий рівень виробництва, можливості вибрати і купити сертифікований клинок.

Модельний ряд ножів Ruike: як вибрати

Представляємо характеристики деяких найбільш популярних моделей, ознайомившись з якими, ви зможете безпомилково вибрати свій улюблений ніж.

Нескладний клинок F815-B

Ніж туристичний Ruike F815-B з пластиковими ABS піхвами надзвичайно популярний у туристів, рибалок, мисливців. Завдяки виготовленню ножа з високоякісної сталі, цю модель можна без сумнівів вибрати не тільки для технічних цілей, а й харчових продуктів. Рукоятка фікседа виготовлена ​​з особливо міцного матеріалу Q10, стійкого до механічних впливів, вологи.

Ніж складаний P128-SB

З сімейства фікседов пропонуємо вибрати стильний ніж туристичний Ruike P128-SB чорний. Ця модель годиться і для повсякденного носіння, і в якості туристичного варіанту. Особливості: ефектний дизайн, ідеальна заточка, зразкові характеристики сталі, надійна система фіксації клинка Frame Lock, металева рукоять, покриття антивідблиску, передбачено отвір для темляка.

Багатофункціональний мультитул LD41-B

Ніж швейцарський Ruike LD41-B називають мінімайстернею. Шведська сталь марки 12С27, зручне розташування інструментів, 22 корисних девайса, максимальна безпека при роботі, накладки на рукояті з інноваційного склопластику, висока стійкість до агресивних середовищ - завдяки зразковим характеристикам, цю модель сміливо можна вибрати і для походу на природу, в автомобільну поїздку.

Ніж кишеньковий Р127-СВ

Якщо вирішите купити універсальний ніж кишеньковий Ruike Р127-СВ, неодмінно оціните його ергономічну рукоять, високий експлуатаційний ресурс, надійний замок системи Liner Lock.

Туристичний складаний ніж M121-TZ

Ніж туристичний Ruike M121-TZ рекомендуємо вибрати для вирішення різних завдань. З переваг моделі: замок Frame Lock, рукоять з титанового сплаву, довжина клинка 92 мм, практичність, широкий профіль застосування.

Завдяки високій якості і доступній ціні, оригінальному дизайну і незвичайній формі, малій вазі і багатофункціональності ножів, кожен може вибрати і купити в нашому інтернет-магазині ножів Wellgo унікальний ніж Ruike, гідний вашої уваги.