З давніх часів зброя викликала захват у чоловіків. Вона була символом влади, сили, вселяла хоробрість і впевненість. Попри те, що сьогодні чоловіки мало користуються холодною зброєю, вона так само їх вабить. Тому рішенням обрати сувенірний меч у подарунок нікого не здивуєш. Завдяки старанням вмілих майстрів, цей виріб перетворюється на справжній витвір мистецтва. Сувенірний меч, що є майже точною копією історичної зброї, безсумнівно припаде до смаку кожному чоловікові та займе почесне місце в його домі. Він символізує шляхетність, мужність, тому стане прекрасним подарунком для коханої людини, родича, друга, керівника, ділового партнера. Купити сувенірний меч можна з нагоди Дня народження, ювілею, знакової дати або підписання бізнесової угоди. Таким презентом ви неодмінно потрапите в ціль. Тим паче асортимент виробів вражає. 

Сучасна сувенірна зброя: який меч купити?

Ритуал підношення зброї є одним із найстаріших і найшановніших у багатьох культурах. У Японії подарований меч був символом глибокої довіри та дружби. У царську епоху зброя виражала повагу і вшанування. В історії України з часів Запорізької Січі прижилась традиція передачі зброї та клейнод гетьману в знак визнання його влади. Попри те, що сучасні чоловіки не ведуть битви на мечах, сувенірний варіант стане чудовим презентом. Він не припадатиме пилом у шафі, а стане справжньою окрасою інтер'єру кабінету, вітальні або спальні. Такий подарунок ефектний, елегантний і символічний. Пориньте у захопливий світ декоративної зброї та трофеїв. Тут на вас чекають:

  1. Каролінги. Це класичні лицарські мечі. Особливо активно вони використовувались в епоху походів вікінгів, а також на Русі. Характерні риси таких сувенірних мечів – широке лезо і порівняно вузька хрестовина гарди.
  2. Класичні європейські мечі. У довжину зброя менше метра, при цьому відзначається чудовим балансуванням, хрестоподібною гардою і двосічним клинком. Такі мечі використовувати під час двобоїв разом зі щитом для кращого захисту від супротивника. У тому випадку, коли щит не залучався, вільною рукою охоплювати руків’ях для надійного хвату.
  3. Полуторні європейські мечі. Вони мають велику довжину клинка і відповідну до цього вагу. В бою їх використовували однією рукою, завдаючи супротивнику прямі та косі удари.
  4. Бастарди. Це середня ланка між полуторними й дворучними мечами з особливим типом руків’я. Воно не має достатньо місця для хвату обома руками, однак дозволяє посилити удар декількома пальцями чи зап’ястям другої руки.
  5. Дворучні європейські мечі. Вони масивні, довгі, важкі, тому їх утримують лише обома руками. Удар, нанесеним таким мечем, по-справжньому нищівний.
  6. Катана. Так називається традиційний японський меч довжиною 60 см чи більше. Колекціонери високо цінують самурайську зброю, тому мають за честь прикрасити нею інтер’єр свого дому. На клинках такого сувенірного меча зображені дамаські візерунки у вигляді драконів та інших японських символів.

Обрати як подарунок сувенірний меч вигідно, адже він не потребує спеціальних дозволів. Попри те, що ззовні такий клинок нічим не відрізняється від справжнього, він не є зброєю. Сувенірні мечі виготовляються з м'яких сортів стали, мають заокруглене лезо і вістря, яке слабо піддається заточуванню. Вони виконують виключно декоративну та естетичну функції, не несуть прямої загрози нападу і не можуть бути використані, як зброя. Тому у людини, що отримує такий подарунок, не виникне проблем із законом.

Сувенірний меч Grand Way: широкий модельний ряд для справжніх поціновувачів

Історія українського бренду Grand Way не така уже й довга. Компанія почала випускати ножі лише два десятиліття тому, при цьому асортимент виробів був доволі скромним, а ціни – більш ніж доступними. Саме завдяки низькій ціні на ножі, велика частка споживачів зупиняла свій вибір на холодній і сувенірній зброї цього бренду. Торгова марка стала відомою, а колекції поповнювались новими вдосконаленими зразками. Секрет популярності компанії Grand Way у тому, що при виготовленні продукції строго дотримується баланс у якості та ціні інструментів. Сьогодні сувенірні мечі цього бренду надзвичайно поширені серед вузьких фахівців та справжніх поціновувачів холодної зброї. Компанія пропонує такі моделі для поповнення своїх колекцій:

  • сувенірні мечі, які відповідають тематиці тамплієрів. Вони служать окрасою інтер’єру, створюють атмосферу історичної правдивості та відповідного антуражу. Поціновувачі історичної дійсності будуть зацікавлені сувенірним мечем Grand Way 083-С. у ньому чітко простежується символіка ордену тамплієрів. Він виготовлений зі сталі, важить близько 2 кг. Меч комплектується декоративною підставкою для зберігання;
  • сувенірна зброя, що імітує мечі персонажів з відомої саги "Володар кілець". Наявність характерних написів створює відповідний настрій і обстановку у стилі фентезі. Якщо ви хочете мати такий же меч, як у Мандрівника, Арагорна чи короля Теодена, це цілком реальна мрія. Зверніть увагу на асортимент продукції компанії Grand Way. Зокрема під брендом випускається сувенірний меч Grand Way 075-В, який є точною копією екранної зброї Боромира. Він зроблений зі сталі й натуральної деревини, у складі відсутні полімери або синтетичні матеріали. Важить виріб близько 1400 г;
  • сувенірна зброя, що до подробиць копіює меч царя Давида. Це найбільш цікавий і таємничий екземпляр у колекції українського виробника. Багатьом відома притча про двох матерів і немовлятка, якого мудрий цар хотів мечем розділити навпіл. Сувенірний меч Grand Way 032-С викличе інтерес навіть у найбільш непідкованого в історичній темі споживача. Це гідний зразок будь-якої колекції.

Якщо серед ваших друзів чи знайомих є поціновувачі зброї, поспішайте обрати в інтернет-магазині Wellgo подарунок для них. Сувенірний меч, що в деталях копіює історичні чи кінематографічні зразки, стане окрасою будь-якого дому.