ПРАЦЮЄМО. ВІДПРАВЛЯЄМО КОЖЕН ДЕНЬ КРІМ СБ ТА НД
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні: Понеділок - п'ятниця 09:30–17:00

Сб-Нд:  Вихідні

0
Мій кошик

Ножі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Ножі в інтернет-магазині Wellgo

Першим предметом в списку туриста або людини, яка виїздить на природу, по праву вважається ніж. Нарізати продукти, заточити кілочок, розрізати мотузку або волосінь, настругати трісок для розведення багаття знадобиться в будь-якій ситуації. Як правило, класичні ножі складаються з клинка і рукояті. Заточена частина леза називається ріжучої кромкою. Заточка, як правило, ділиться на два типи - пряма і серрейторна. Протилежна сторона кромки леза називається обухом, ця частина леза в більшості випадків не заточена. Частина леза, яка прилягає до рукояті, називається п'ятою.

Ніж можна вважати найстародавнішим ріжучим інструментом, який використовується до цих пір. Він з'явився ще за часів палеоліту. Тоді первісні люди робили його з шматків каменю. Активно використовували в побуті і на полюванні. Далі придумали рукоять, стали робити лезо з кістки і, нарешті, з металу.

Згодом ножі трансформувалися, створювалися з дорогоцінних матеріалів, на них робили інкрустацію, гравіювання, доповнювали незвичайними піхвами і чохлами, вони вважалися символом влади, предметом розкоші. Були спеціальні ножі для розрізання листів, моделі, які використовувалися як зброя, як прикраса, для побутових потреб і т.д.

У наш час ніж також активно допомагає в житті, застосовується в різних сферах. Продається безліч варіантів, які мають різну вартість і призначення.

У нашому інтернет-магазині можна вибрати і купити кращий ніж для самих різних цілей. Ми надамо кращу ціну на ножі і доставимо в будь-який куточок України, а саме: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, і інші міста.

Види і форми ножів

Залежно від цілей і завдань, ножі мають різні форми і матеріали, з яких вони виготовлені. Ножі використовується в туризмі, побуті, на полюванні, риболовлі, як підручний засіб, а також в інших цілях. Виходячи з їх характеристик і сфери застосування, існують такі основні види:

  • Туристичні: широко представлена ​​група різних ножів, яку об'єднує можливість застосування на природі і для активного туризму. Як правило, вони мають повноцінний клинок, який може справлятися як з м'якими так і щільними матеріалами. Часто мають чохол або піхви для безпечного транспортування.
  • Мачете: великий ніж з багатоцільовим використанням, який має фіксований лезо з одностороннім заточуванням. Історично був створений для використання в сільськогосподарських роботах, таких як прибирання очерету, вирубка бананових плантацій, а також для усунення заростей.
  • Метальні: вид, який відносяться до метальної зброї. Відрізняються особливою конструкцією: центр ваги обов'язково зміщений, що збільшує ймовірність попадання в ціль. Клинок, як правило, має списоподібну форму, рукоять виконана із заліза або обплетена паракордом.
  • Тренувальні: спеціальне спортивне обладнання, що повторює вагу, габарити і форми оригінальних ножів, мечів, шабель. Такі девайси призначені для безпечних тренувань і відпрацювання необхідних елементів. Виготовляється з твердої гуми або схожих за характеристиками матеріалів.
  • Садові: призначені для щеплення садових рослин, обрізки гілок та інших робіт по саду. Відрізняються дуже гострою заточкою, яка необхідна для забезпечення якісних надрізів.
  • Швейцарські: найпопулярніші в світі, які, завдяки своїй функціональності, по праву є найбільш затребуваними ножами після кухонних. У порожнистій рукояті знаходиться велика кількість інструментів, які, до речі, можна підібрати під себе, купивши потрібну модель. Швейцарський ніж чудово себе зарекомендував в домашньому господарстві, під час подорожей, риболовлі, полювання, пікніків.
  • Кухонні ножі: є найголовнішим помічником і атрибутом на кухні. Конструкція складається з леза і рукояті. Основними, найбільш затребуваними, є шеф-ніж, універсальний, для чищення фруктів і овочів, для сиру, хліба та інші. Також існують ножі для вузьких завдань, нарізування сиру, хліба або овочів, хоча, якщо у вас під рукою не виявилося вузькопрофільного, універсальний - впорається з такими завданнями на раз два.

За типом вістря продаються такі варіанти ножиків:

  • З прямим обухом. Він може не тільки різати, а й проколювати, так як край досить гострий. Застосовується в побуті.
  • Зі зниженням лінії обуха. Ця форма властива більшості побутових ножів. Вістря розташоване на осі прикладання сили. Він також ріже, може колоти.
  • З підвищенням лінії обуха. Ці ножі мають найбільшу довжину. Вони зручні для не дуже твердих матеріалів. Іноді можуть мати заточку на обуху. В основному використовуються як національні.
  • З скосом. Мають більш шілообразное лезо. Такі ножі бувають мисливськими, туристичними.
  • Списообразний клинок. Зазвичай цей ніж має обоюдогостру заточку. Продається в піхвах. Застосовується для полювання, як декоративний елемент. Більше підходить для уколів, ніж для розрізання.

Щодо конструкції виділяють ножі:

  • Складні. Дані моделі можуть складати лезо, мають кілька елементів (штопор, пилку і т.д.). Серед них виділяють автоматичні (клинок відкривається за допомогою зведеної пружини), інерційні (відкривається за допомогою обертання кисті). Сюди відносяться швейцарські моделі, болісонги, кнопкові і багато інших.
  • Нескладні. Фіксовані леза в ріжучих інструментах часто більше за розміром. Їх можна купити в магазині в Україні (Києві) разом з піхвами або без них.

Має значення довжина клинка. На сайті представлені моделі з довжиною до 820 міліметрів і загальним розміром до 105 сантиметрів. Ножі можуть відрізнятися за матеріалом рукоятки (дерево, пластик, метал) і її кольором (камуфляж, малюнок, перламутр і т.д.).

Продаються ножі не тільки поштучно, а й наборами. Зазвичай це або метальні варіанти, яких може бути два, три і більше, кухонні, туристичні. Кухонні ножі можна купити в кількості до дев'яти предметів. Туристичні ж набори включають в себе не тільки власне ніж, але і топірець.

Особливості вибору ножа

Щоб підібрати кращий ніж для тієї чи іншої справи (туризму, кухні, подорожей, полювання і т.д.), важливо спиратися на особливості використання, регулярність, потреба в тому чи іншому випадку.

Наприклад, ніж для туризму повинен виконувати наступні функції:

  1. Розрізати гілки, мотузки, мати гостре лезо, яке не затупится від частого використання.
  2. Легко митися, так як його застосовують не тільки для нарізування гілок, а й готування їжі, оброблення м'яса, нарізки овочів.

Чи не іржавіти. Найкраще купувати варіант з нержавіючої сталі, він буде якісним і довговічним, при цьому добре заточується в разі потреби,
буде легким і надійним. Так як в поході потрібно багато речей носити з собою, то перевага віддається ножам з легкої пластиковою рукояткою. При цьому його конструкція повинна бути максимально міцною і надійною, щоб він не зламався в самий невідповідний момент. Віддають перевагу складним моделям, так як вони більш універсальні.
Наявність піхов. Найзручніше нескладною ніж зберігати в спеціальних піхвах. Туристичні моделі кріплять на пояс, щоб ріжучий інструмент був завжди під рукою.
Мисливські моделі мають свої особливості. Вони повинні бути з дерев'яною рукояткою, не розвинутою гардою (вона може заважати при оброблення видобутку). Найкраще купувати варіанти з дамаської сталі, так як вона міцна і не кришиться при ударі. За розміром варто вибирати варіанти від десяти сантиметрів і шириною від трьох сантиметрів.

Кухонні ріжучі інструменти мають свої різновиди. Вибирати такий ніж потрібно в залежності від потреби. Якщо у вас взагалі немає приладів (наприклад, ви тільки переїхали), то краще придбати набір з декількох моделей (для хліба, для нарізування м'яса і овочів, для чищення). Якщо ж певний тип ножа став непридатним, то варто підібрати саме такий йому на заміну.

Кухонні ножі по матеріалу бувають металевими і керамічними. Перші досить міцні, надійні і різноманітні. Вони не іржавіють, ріжуть будь-які продукти, які не псуються від кислоти. Керамічні моделі ножиків відрізняються міцністю. Вони можуть довго не затуплюватись, але при цьому відзначають їх крихкість.

Якщо говорити в загальному, то для початку потрібно визначитися з призначенням ріжучого інструменту. Від нього будуть залежати і все характеристики (матеріал, розмір, конструкція). Попередньо ознайомтеся з габаритами і описом товару, якщо ви купуєте його через Інтернет.

Для розкладних ножів важливо, щоб вони зручно відкривалися, деталі не бовталися при частому витягу. Фіксований ножик повинен легко вийматися з піхов, якщо вони є.

Щоб предмет служив довго, потрібно за ним здійснювати якісний догляд. Незалежно від типу різального інструменту, важливо утримувати його в чистоті, частинки їжі, бруду можуть не тільки призвести до псування металу, але і до того, що лезо затупится.

Як купити ніж в нашому магазині

Отже, ножів існує величезна кількість. Вони відрізняються розміром, матеріалом, призначенням, конструкцією. Сучасний ринок пропонує масу варіантів на будь-який випадок і гаманець. Купити собі ніж ви зможете у нас в магазині. Ми гарантуємо високу якість, швидку доставку, консультацію фахівців і допомогу при виборі. З нами ви підберете собі оптимальний ніж для кухні, полювання, туризму, розваги і т.д ..

У нашому магазині Ви можете оформити замовлення на сайті або зателефонувавши за телефонами: 044 531-30-63, 095 249-88-10, 067 515-69-80. Ми здійснюємо щоденну відправку ножів "Новою Поштою" по Україні: до Києва, Харкова, Одеси та інших міст. Також можна забрати замовлення самовивозом в Києві за адресою вул Будіндустрії, 7, офіс 22.

Вгору