ПРАЦЮЄМО. ВІДПРАВЛЯЄМО КОЖЕН ДЕНЬ КРІМ СБ ТА НД
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні: Понеділок - п'ятниця 09:30–17:00

Сб-Нд:  Вихідні

0
Мій кошик

Сувенірні мечі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Сувенірний меч: зброя, яка дихає легендами

У сучасному суспільстві для більшості громадян зброя більше не є нагальною потребою. Адже зараз права та свободи має захищати закон, а не сила. Втім, зброя й досі залишається символом незалежності, адже саме за її допомогою найчастіше доводиться її відстоювати. Закон забороняє без спеціальних дозволів володіти вогнепальною та деякими видами холодної зброї. Але якщо вона вас приваблює своєю символічністю, то відмінним варіантом стане сувенірний меч. Такі вироби є точними копіями реальних одиниць зброї. Але їх виготовляють з м’яких металів за особливими технологіями, то ж вони не можуть бути використаними для ведення боїв чи навіть тренувань.

Якими бувають сувенірні мечі

Мечі як різновид холодної зброї бувають різних видів. Наприклад, широкий, але короткий меч давньоримського гладіатора кардинально відрізняється від дворучного меча шотландського горця, довжина якого могла сягати півтора або й більше метрів. Зараз ми не будемо заглиблюватися в такі подробиці, оскільки сувенірні мечі можна умовно розділити на дві основні категорії:

  • Мечі, які існували реально. Наприклад, це може бути сувенірна копія меча короля Артура, царя Давида або лицаря-тамплієра. Зараз вже немає сенсу сперечатися, як саме виглядала зброя легендарних воїнів. Та й факти самого існування певних осіб також можуть ставитися під сумнів. Проте, про їх зброю існує немало легенд, тож і її копії користуються неабиякою популярністю серед прихильників історії.
  • Міфічні мечі: є книги, серіали та інші художні твори, які стають не менш легендарними, ніж деякі історичні події та особи. І досить часто їх герої саме за допомогою мечів нищать своїх ворогів та вкотре рятують людство від різних негараздів. Ці лицарі мають мільйони пристрасних фанатів по всьому світу, тож продовжують жити й поза екранами телевізорів та сторінок книг. Їх прихильники, аби відчувати себе також якоюсь мірою причетними до подій, із задоволенням обзаводяться такою ж зброєю. Звичайно, ці мечі будуть сувенірними, тож розправитися з уявними ворогами за їх допомогою також можна лише в уяві.

Сувенірні мечі виготовляються різних розмірів. Тож копії не завжди можуть відповідати за цими параметрами оригіналам. Але це й не завжди потрібно, бо не кожен може знайти місце, наприклад, для зберігання величезного меча середньовічного лицаря.

Навіщо купувати сувенірний меч?

На перший погляд може здатися, що такі сувеніри є досить специфічними. Але це не так. Вони популярні, оскільки можуть бути використані для різних цілей:

  • Подарувати за певні досягнення: спочатку можна подумати, що сувенірний меч доречно дарувати лише тим, хто знається на зброї або колекціонує її. Або, принаймні, хоча б чоловікам. Але це не так. Такому подарунку можна надати досить широкого символічного значення. Адже меч є уособленням влади чи певних досягнень. Тож можна отримувача сувеніра «посвятити» в лицарі, відзначити таким чином його чесноти, вміння долати труднощі тощо. Сувенірний меч цілком можна подарувати й прекрасній дамі. Історія має багато прикладів жінок-лицарів, а в сучасному світі й і тим паче доводиться відстоювати свої права та свободи нарівні з чоловіками. 
  • Подарувати людям, які цікавляться історією або є фанатами певних літературних творів. Якщо ви підберете меч, який відповідає певному історичному періоду, то цим самим ви доведете свою небайдужість до інтересів одержувача подарунка. І зробити це буде не складно, адже можна знайти копії багатьох відомих мечів.
  • Придбати для себе. Якщо ви давно мріяли про таку річ, то не обов’язково чекати, поки хтось її вам подарує. Ви можете купити самі собі меч та тішитися сувеніром. Колекціонери завжди знайдуть у нас щось новеньке і цікаве. А якщо вам вперше довелося зіткнутися з сувенірними мечами, то подумайте, можливо, це стане вашим новим хобі. Адже за кожним таким мечем прихована цікава реальна або вигадана історія.
  • Для прикрашання інтер’єру. Відомо, що життя в будь-який інтер’єр вдихають не дорогі меблі чи килими, а саме деталі. Різні сувеніри та інші дрібнички передають настрій, створюють колорит, розповідають цікаві історії про власників. Сувенірні мечі можуть прикрасити не лише вітальні заміських особняків чи мисливських будиночків, а й звичайних квартир. Щоб зброя виглядала колоритніше, можна у відповідному стилі оформити частину стіни, де вона буде розміщуватися.

У багатьох при згадці за сувеніри уява малює іграшкові мечі, які нагадують, швидше, дитячі іграшки, а не справжню зброю. Але це не так. Сувенірні мечі, якщо вони виготовлені майстерно, вражають своєю красою та атмосферою.

Щоб сувенірний меч дійсно радував

Сувенірів у продажу є безліч, у тому числі й макетів зброї. Але проблема в тому, що якість таких виробів не завжди є задовільною. Звичайно, битися з ворогами таким мечем не доведеться, але й інтер’єр аби яка копія навряд чи прикрасить. Тож справжні поціновувачі сувенірної зброї ставляться до її вибору з не меншою прискіпливістю, ніж справжні лицарі, від надійності якої залежало їх життя.

У даному розділі каталогу пропонуються сувенірні мечі українського бренду Grand Way. Виробник вже багато років реалізує свої вироби не лише на українському ринку — їх оригінальність та якість оцінили фанати з усього світу. Сувенірна зброя Grand Way має низку переваг:

  • Мечі виготовлені зі сталі та інших матеріалі високої якості. Сувенірна зброя має вистояти у битві з часом та не зіпсуватися під дією світла, вологи та інших факторів. І мечі Grand Way є саме такими.
  • Якщо для вас важлива не просто краса, а й найдрібніші деталі, то можете сміливо обирати вироби саме цього бренду. Зовнішній вигляд зброї відтворений настільки точно, наскільки це можливо відповідно до історичних фактів.
  • Прекрасний зовнішній вигляд та якість виробів забезпечуються завдяки використанню передових технологій та ручної праці. Адже навіть сувенірний меч повинен мати свій характер. Це можна зробити саме у такий спосіб.
  • У нас можна купити копії мечів, оригінали яких належали різним лицарям. Це можуть бути герої відомої кіносаги «Володар кілець» або особи, які дійсно колись творили історію.

Якщо у вас є бажання дізнатися більше про той чи інший сувенір, то ви можете звернутися до наших консультантів. Вони також є пристрасними фанатами зброї різних видів, то ж обов’язково нададуть вам необхідну інформацію чи допоможуть вибрати меч. Купити товари за демократичними цінами можна з доставкою по Києву або в інші міста України. 

Вгору