ПРАЦЮЄМО. ВІДПРАВЛЯЄМО КОЖЕН ДЕНЬ КРІМ СБ ТА НД
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні: Понеділок - п'ятниця 09:30–17:00

Сб-Нд:  Вихідні

0
Мій кошик

Bestech Knives

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Bestech Knives - сучасний бренд родом з Китаю, який створює топові і неповторні вироби. Преміальні матеріали і багаторічний досвід роботи з найбільшими ножовими компаніями - це, мабуть, найбільш значущі фактори, які дозволили такому молодому бренду буквально підірвати ринок ножовий індустрії. Здатність розробників поєднувати сучасні високотехнологічні матеріали, ретельний підхід до складання і приємний дизайн дали можливість виділитися серед численних виробників. У своїй роботі Bestech Knives використовує інноваційні технології і випускає моделі, здатні здивувати сучасного користувача.

Одним з факторів, які зумовлюють якість продукції, є підшипник відкритого типу. В першу чергу це простота відкриття складних моделей, а також висока безпека. У своїй роботі бренд Bestech Knives дотримується суворого мінімалізму в деталях і оформленні. Багаторічна співпраця зі світовими лідерами у виробництві ножовий продукції дозволяє компанії створювати моделі преміального сегмента за доступними для кожного покупця цінами. Це виводить їх на рівень лідерів в своєму сегменті.

При створенні ножів Bestech Knives використовуються сталі високої якості - CPM S35VN, 154CM, M390, D2 або Sandvic, титанові і карбонові накладки на рукояті, високотехнологічні види обробки клинка (Stone Wash, Anodized, Satin Finish і ін.) Ставлення співробітників і розробників до виробів помітно неозброєним оком і свідчить про високу відповідальність і повазі до своєї справи.

Існує ряд факторів, які свідчать про високий клас продукції:

  • До створення кожної моделі залучаються дизайнери - унікальний зовнішній вигляд виробу патентується торговою маркою;
  • Клинки з спеціально розробленої стали CPM S35VN. Матеріал виготовляється методом порошкової металургії, що мінімізує число шкідливих домішок і дозволяє створити сплав з високим рівнем твердості. Причому введення ніобію в ролі легуючої добавки обумовлює також відмінну ударну в'язкість;
  • Титановий сплав для рукояті - це низька питома вага моделей, повна відсутність корозійних процесів, а також відмінна твердість. Використання такого сплаву в аерокосмічній галузі повністю себе виправдовує.

Всі моделі ножів Bestech Knives умовно можна розділити на два великих сегмента - бюджетний і преміальний. Вироби бюджетного сегмента характеризуються використанням стали D2 або Sandvic з подальшою сатиновою обробкою. У той час як рукоять здебільшого оздоблюється нейлоном, або ж склотекстолітом. Такі моделі мають стильний дизайн, практичні і надійні, відмінні помічники у важкій повсякденній роботі.

Топовий сегмент ножів Bestech Knives - це використання елітних порошкових сталей CPM S35VN, 154CM і M390, титанових і анодованих рукоятей. Для клинків використовується високотехнологічні складні види обробки. Такі моделі не тільки практичні, але також зроблять честь кожному ножелюбітелю.

Широкий діапазон цін, величезний вибір, унікальні дизайни дозволяють купити ніж Bestech Knives кожному. Кожен ніж виробництва торгової марки дозволить переконатися, що розробники і співробітники компанії вкладають душу в створенні нових моделей.

З недавнього часу ножі Bestech можна купити в Україні, в інтернет-магазині Wellgo. Ми є офіційним дистриб'ютором бренду Бестеч в Україні.

Розгорнути
Вгору