ПРАЦЮЄМО. ВІДПРАВЛЯЄМО КОЖЕН ДЕНЬ КРІМ СБ ТА НД
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні: Понеділок - п'ятниця 09:30–17:00

Сб-Нд:  Вихідні

0
Мій кошик

Обробні ножі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Ніж обробний

Обробний ніж має довгий і вузький прямий клинок.

Цей ніж дуже схожий на обвалочний. Однак між ними є деякі відмінності, що проходять за розрядом тонкощів.

Оскільки обвалочний ніж призначений для відокремлення м'яса від кісток, він зазвичай товстіший і витримує більші зусилля. Тим часом, обробний (філейний) ніж призначений для нарізання риби та м'яса тонкими акуратними скибочками, тому він зазвичай тонший, довший і гнучкіший.

Відмінності настільки малі, що, здебільшого, ці типи ножів можуть замінити один одного. Виробники ножів іноді поєднують їх в один тип, який вказують у каталогах, як «ніж для нарізання м'яса». Але якщо ви серйозно знаєтеся на приготуванні сашимі або обробці птиці, ви, ймовірно, помітите різницю.

У цілому вся хитрість у тому, що вузький і прямий клинок не в'язне в м'ясі і дозволяє нарізати одним рухом. Зрізи виходять рівними та акуратними, скибочки - тонкими.

Такий ніж буде незамінним для приготування закусок, м'ясних салатів або акуратної нарізки філе на порції.

Оскільки обробний ніж зазвичай гостро відточений і ріже стрімко, бажано, щоб його рукоятка була виготовлена ​​з нековзного матеріалу і мала хоча б невеликий упор, який не дасть пальцям зісковзнути на лезо.

Також серйозні вимоги стосуються гостроти заточування обробних ножів. Рекомендований кут заточування – 15 градусів. Саме він забезпечить вам нарізання тонких і рівних шматочків.

Для підтримки такої гостроти слід враховувати два важливих фактори:

  • Обробному ножу необхідна увага та регулярний догляд. Хорошою ідеєю буде купити хоча б найпростіший заточувальний пристрій і періодично підточувати ваш ніж.

  • Зверніть увагу на якість сталі, з якої виготовлене лезо ножа. Серйозні виробники зазвичай вказують марку сталі на бічній поверхні клинка. Наприклад, GROSSMAN пропонує кухонні ножі з високоякісної високовуглецевої нержавіючої сталі 1.4116 від німецької компанії TussenKrupp AG. Дуже пристойною нержавійкою є, наприклад, і 3Cr13.

Зазначені сталі міцні, добре пручаються корозії і довго зберігають гостроту заточування. Остання якість для обробного ножа особливо корисна.

Рекомендуємо вам утримуватись від покупки обробних ножів з рукоятями з дешевого пластику або необробленої деревини та клинками з невідомого сорту сталі. Зробіть вибір на користь ножа, нехай і дещо дорожчого, зате набагато безпечнішого, зручнішого та ефективного в роботі.

Вгору