ПРАЦЮЄМО. ВІДПРАВЛЯЄМО КОЖЕН ДЕНЬ КРІМ СБ ТА НД
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні: Понеділок - п'ятниця 09:30–17:00

Сб-Нд:  Вихідні

0
Мій кошик

Ножі Benchmade

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Benchmade - це ножова компанія, яку, по суті, можна вважати одним з китів, на яких тримається весь світ ножовий індустрії. Дана торгова марка подарувала світові цікаві моделі тактичних ножів, а також, на радість всім школярів - всіма улюблені ножі-балісонги, вони ж метелики.

За відправну точку компанії прийнято вважати 1988 рік, проте передісторія створення компанії має більш глибоке коріння. У 1979 році Лез де Ейсіс, захопившись ідеєю виробництва балісонгів, створив свої перші ескізи. Надалі, заручившись підтримкою коваля Вітора Ансельмо, Лез зробив перший прототип балісонга. На той час балісонг були досить поширені, однак якість виробу Ейсіса мало набагато більш високий рівень в порівнянні з філіпінськими моделями. Так що стартап молодого підприємця швидко пішов у гору. Трохи згодом засновник компанії Benchmade запатентував зображення метелика, як товарний знак, а також слово «балісонг». Саме тут і бере свій початок назва «ніж-метелик».

З ростом впізнаваності торгової марки Benchmade Лез де Ейсіс зіткнувся з проблемою масового виробництва, адже його підприємство використовувалось застаріле машинне обладнання, перекуплене у компанії, що розорилася. Він зосередився на ручному виготовленні кастомних метеликів. Паралельно він починає співпрацю з таким ковалем, як Джоді Семсон. У світі ножеіндустріі це ім'я широко відоме, як творця зброї в таких фільмах як «Конан-варвар», «Бетмен», «Король Артур» і багато інших. Результатом цієї співпраці стала модель метелика 68. Відзнакою виробу стала перфорована рукоять - ідея Джоді Семсона.

Наступні сім років компанія розширювала свій асортимент, додавши в нього кілька складних ножів і фіксованих клинків, в цей же період виробник поміняв назву на Pacific Cutlery Corporation. На жаль, висока вартість продукції, проблеми з доставкою та погіршення якості продукції стали причиною того, що в 1987 році компанія була змушена оголосити про своє банкрутство.

Через всього лише рік торгова марка повстала з попелу під назвою Benchmade. Це найменування виникло неспроста - всі складові моделей виготовлялися машинним способом, а збірка і доведення здійснювалися вручну, що, в принципі, так і залишилося золотим стандартом компанії. У 1990 році компанія разом з усіма виробничими потужностями переїжджає в штат Орегон і починає використовувати високопотужний лазерний різак, таким чином стала доступна обробка стали, яка не піддавалася звичайному штампуванню.

У 1990-хх роках починається нова ера в житті компанії. Часи змінювалися і вимоги споживачів також стали іншими, тепер покупцям стали потрібні хороші ножі з фіксованим клинком. Всі вже нагодовані складаним ножами, які годилися хіба що для заточування олівців. Споживач потребував якісний функціональний клинок, придатний для широкого спектру робіт.

На руку компанії стала співпраця з відомими майстрами-ножеробами, а також дизайнерами. Результатом роботи з Біллом МакГенрі і Джеймсом Вільямсоном стало створення такого відомого ножового замку, як Axis Lock. Це стало доленосним винаходом і одним з головних символів Benchmade. Продукція торгової марки коштувала чималих грошей і була по кишені не кожному споживачеві, моделі виготовлялися невеликими серіями і постійно оновлювалися. Однак вартість була порівнянна з споживчими властивостями і це швидко приваблювало нових клієнтів.

Сьогодні діяльність компанії Benchmade процвітає і продовжує радувати фанатів новими ножами. У складі фахівців-розробників присутні імениті майстри, які працюють над створенням нових виробів з чіткими лініями і високим функціоналом.

Вся продукція підприємства, починаючи з 2004 року ділиться на кілька класів:

Голд-клас для колекціонерів і любителів-ножеманів;
Блю-клас - функціональні роботяги;
Б-клас - для військових потреб і тактичні вироби;
Хант-серія - для мисливців і рибалок.
Ця класифікація покликана спростити вибір для покупців. Великим плюсом в розробці ножів Benchmade є використання досвіду людей, які реально використовують ножі в повсякденному житті - пожежники, мисливці, туристи і військові висловлюють свої побажання і вимоги, які використовуються при розробці нових моделей. Benchmade - це компанія-практик, яка спеціалізується на виготовленні ножів, які використовуються в повсякденному житті. У кожному з цих ножів присутній простий функціонал і ергономіка для приємного і безпроблемного користування.

Розгорнути
Вгору