ПРАЦЮЄМО. ВІДПРАВЛЯЄМО КОЖЕН ДЕНЬ КРІМ СБ ТА НД
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні: Понеділок - п'ятниця 09:30–17:00

Сб-Нд:  Вихідні

0
Мій кошик

TDR

Арбалети торгової марки TDR набувають популярність у всьому світі завдяки простій і надійній конструкції, легкому використанню, високій якості виготовлення і матеріалів. Сьогодні продукція країни висхідного сонця перестала асоціюватися з низькопробними товарами. Бренд TDR - найкраще тому підтвердження. Використання традиційних збройових матеріалів, металу і дерева, сучасних технологій виробництва здатні гарантувати оптимальне співвідношення ціни і якості. Арбалети TDR характеризуються лаконічним дизайном, ергономічною конструкцією і відповідають всім вимогам до якісної стрілецької зброї.

У каталозі виробника арбалетів TDR є види пістолетного і гвинтівочного типу. Більшість виробів оснащені здатністю стріляти різними видами снарядів - від дротиків до металевих кульок. Така універсальність досягається шляхом вмонтування спеціального трубчастого магазину-подавача. Також він виконує роль верхнього направляючої каналу і запобігає можливості вильоту снаряда убік при стрільбі. Моделі арбалетів можуть бути доукомплектовані коліматорним або оптичним прицілами.

Високий рівень безпеки роботи кінематики забезпечується використанням плечей і троса зі сталі. А застосування механізму одиночного і подвійного полспаста гарантує легкий натяг дуг із зусиллям до 40 кг.

Продукція TDR класифікується відповідно до діючих стандартів для схожих за конструкцією виробів зі зброєю - арбалетів для відпочинку та розваги, які не належать до метательної зброї. При цьому вироби цієї торгової марки характеризуються досить значною вагою і створюють враження роботи зі справжньою зброєю.

Оптимальне співвідношення ціни, якості і технічних характеристик роблять вироби торгової марки TDR затребуваними в усьому світі серед різних категорій покупців.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору