ПРАЦЮЄМО. ВІДПРАВЛЯЄМО КОЖЕН ДЕНЬ КРІМ СБ ТА НД
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні: Понеділок - п'ятниця 09:30–17:00

Сб-Нд:  Вихідні

0
Мій кошик

Ontario

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

З давніх-давен людина була безпорадна перед силами природи, вона пасувала перед небезпекою без допоміжних засобів. Тому виготовлення ножа, як зброї, помічника і підсобника в різноманітних ситуаціях завжди було аргументовано і необхідно. Ніж покликаний замінити людині органи і здатності представників тваринного світу, за допомогою яких вони здобувають собі їжу і захищають життя. Творці компанії Оntario Knife Company підтримують такий погляд на необхідність ножів для людини і розробляють свої моделі у відповідності зі строгими вимогами до надійності і функціональності. За свою історію існування розробники і дизайнери компанії виробили таку кількість ножів, яке зможе задовольнити будь-які вимоги.
Оntario Knife Company була створена в Неаполі в кінці 19 століття. У той час ніж розглядався як необхідність, як підручний засіб для виконання найрізноманітніших функцій і робіт в побутових умовах, на полюванні, для самозахисту і багато-багато іншого. Компанія стала дітищем трьох ентузіастів - Вільяма Енсворта, Чарльза Брейс і Вільяма Модсли. Місцем дислокації компанії стало місто Неаполь в штаті Нью-Йорк. Настільки романтичну назву підприємство отримало на честь однойменного озера, розташованого неподалік. Спочатку підприємство було вкрай скромним - ножі виготовлялися на точильному камені, який приводився в рух водяним потоком з подальшим їх продажем в сусідніх населених пунктах. Ножі Оntario продавалися прямо з ручного возику. Але справа набула серйозний оборот і зажадала розширення виробництва. Досить скоро була викуплена лісопилка для виробничих потреб. Офіційний статус компанія отримала лише в 1902 році, коли виробничі потужності були перенесені в Франклінвілль, де знаходиться виробництво і сьогодні. Компанія росла і перевершила всі очікування своїх творців по популярності і затребуваності продукції.
Продукція Оntario Knife Company призначена для самого широкого кола споживачів. Традиційним також стало активне використання моделей для потреб американської армії. Це обумовлено відмінними експлуатаційними характеристиками і приголомшливим рівнем надійності ножів Онтаріо. В екстремальній ситуації, на полюванні або ж при виконанні важкої роботи зносостійкість і міцність відіграють першорядну роль. А стильний дизайн і продумана ергономіка роблять моделі ножів відомими по всьому світу. Модельний ряд включає мисливські ножі, туристичні, кухонні, мачете, стропоріз, сокири і медичні інструменти.

Розгорнути
Вгору