ПРАЦЮЄМО. ВІДПРАВЛЯЄМО КОЖЕН ДЕНЬ КРІМ СБ ТА НД
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні: Понеділок - п'ятниця 09:30–17:00

Сб-Нд:  Вихідні

0
Мій кошик

Leatherman

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Мультитули Leatherman
Наш інтернет магазин пропонує купити мультитули Leatherman за хорошою ціною з доставкою по Києву та Україні

Як би дивно це сьогодні не звучало, але мультитул, як власне різновид інструменту, з'явився не так давно. Вік його не перевищує навіть 50 років. Вперше ідея створення багатофункціонального пристосування на основі пассатижей виникла у американця Тіма Лезермана, під час подорожей з дружиною по Європі на бувалому Фіаті, котрий потребував постіного ремонту. Під час поїздки Тіму довелося мати справу з низкою поломок транспортного засобу, а також з необхідністю здійснення ремонту водопроводу в готелі. Використовуючи свій кишеньковий ножик з похідного набору, Тім зрозумів, що він абсолютно не може задовольнити його потреб. Так, з'явилася ідея створення інструменту, корисного в усіх випадках життя, який зможе виручити в складній ситуації.

Як з'явився мультитул Лезерман
Оскільки Тім Лезерман мав спеціалізацію механіка, то не кинув цю ідею на півдорозі, а почав роботу над створенням такого пристосування. Перші зразки були зроблені з паперу і дерева. Використовуючи навички двоюрідного брата, розробник створив інструмент з металу. У 1977 році світ побачив перший зразок мультитула Лезерман. А в 1980 році творець запатентував його виробництво, назвавши мультіінструмент «Містер Хрускіт». Вже через 4 дні в газетах з'явилося оголошення про новий запатентований винахід і можливість купити мультитул Leatherman. Тім зі своїм компаньйоном застигли в очікуванні численних замовлень. Але нажаль, склалося так, що винахід довго не міг зайняти свою нішу. Оскільки Тім був першим, хто придумав поєднати кілька корисних інструментів з пассатижами, то аналогів раніше не було і споживачі просто не знали, чого чекати від нового приладу і як його використовувати. Ніби як і не ніж, і в той же час, не інструмент. Намагаючись продавати свою продукцію через поштові каталоги, Тім досяг невеликих успіхів. Відвідавши безліч організацій, демонструючи свій винахід, Тім отримував один відмову за іншою.

І практично зневірившись, випустив новий вид мультіінтсрумента, назвавши його PST, що в перекладі означає інструмент для виживання. При розробці упор був зроблений на найосновніші завдання і поширені девайси. Попутно змінилася назва організації, і була створена компанія «Leatherman Tool Group», офіційним дистриб'ютором якої є магазин «Wellgо». Прорив стався в 1983 році, коли компанія «Early Winters» зробила невелике замовлення для свого різдвяного каталогу. Мультитули розкупили з приголомшливою швидкістю і було здійснене ще одне замовлення, набагато більше попереднього. Ситуація набула такий оборот, що виробництво просто не встигало за замовленнями. Такий успіх змусив підприємців переїхати в великий офіс і найняти додаткових співробітників для задоволення масштабів замовлень.

Знаковою відмінністю мультитулів Leatherman є висока якість. При встановленні гарантійного терміну була ідея про довічну гарантії, але щоб не виникало асоціацій з неякісними китайськими продуктами, то було прийнято рішення встановити дуже тривалий, але обмежений часовими рамками термін - 25 років. Серед найбільш популярних моделей - Leatherman Wave і мініатюрний Leatherman Micra.

Wellgo пропонує величезний вибір мультитулів Leatherman в Україні
Сьогодні мультитули Leatherman в Україні - дуже затребуваний і популярний продукт. Багато споживачів встигли оцінити високу якість і надійність мультитулов американського виробництва і можуть похвалитися покупкою свого Лезерман. На нашому сайті ви можете з легкістю вибрати і купити мультитул бренду Лезерман з доставкою по Києву та Україні. У нинішній час компанія Leatherman є найбільшим і затребуваним виробником мультитулів у всьому світі. Популярністю з цим брендом мало хто зможе змагатися, шанувальники цінують і люблять продукцію компанії за надійність і відмінну функціональність. Вся продукція виробляється виключно в США і репутація її ретельно підтримується.

Розгорнути
Вгору