ПРАЦЮЄМО. ВІДПРАВЛЯЄМО КОЖЕН ДЕНЬ КРІМ СБ ТА НД
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні: Понеділок - п'ятниця 09:30–17:00

Сб-Нд:  Вихідні

0
Мій кошик

Ножі Buck

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Американська ножова компанія Buck бере свій початок в 1920 році. В цей час підмайстер коваля Хойт Бак, віком 13-ти років вперше зацікавився термообробкою клинків. Вивчаючи нову для себе технологію, тямущий хлопець прийшов до певних успіхів, проте до повноцінного виготовлення ножів це так і не привело. Аж до 1941 року він займався всілякими життєвими питаннями - працював, одружився, ростив дітей і зовсім не збирався пов'язувати своє майбутнє з ножеробством.

Ситуація кардинально змінилася у 1941 році після нападу японців на Перл Харбор. Уряд США звернувся до населення з проханням про допомогу в спорядженні армії. Було озвучена прохання пожертвувати на потреби армії зброю особистого користування, в тому числі і ножі. Хойт Бак побачив тут можливість допомогти рідній країні. Саме в цій ситуації і стали в нагоді його знання і навички в термообробці ножових клинків. Впродовж усієї Другої світової війни Хойт Бак виготовляв ножі для військових і це принесло йому величезний успіх та популярність, адже ножі конкурентів не могли утримувати гостороту ріжучої кромки так довго, як ножі Бака.

У 1946 році Хойт приймає рішення зайнятися виготовленням ножів на професійному рівні і просить про допомогу свого старшого сина Альфреда. Вирішивши кардинально змінити своє життя, Хойт зібрав свої пожитки і все майно і переїхав до сина в Сан-Дієго, так було відкрито перший завод по виготовленню фірмових ножів Buck, який по суті представляв собою прибудову до гаражу розміром 3х4 м. Бізнес поширювався на м'ясні бійні, ресторани і магазини, всі ножі виготовлялися вручну зі старих напилків, що були у вжитку. Така діяльність не давала великого доходу, але дозволяла триматися на плаву і працювати над створенням нових моделей.

У 1946 році невелике підприємство отримало удар у вигляді смерті глави компанії Хойта Бака, після чого керівництво переходить до його сина Альфреда. Компанія потроху набуває сімейний характер - до роботи приєднується його дружина Іда і син Чак. У 1949 році народжується відомий логотип компанії, на якому зображений ніж, за яким б'є молот по ковадлу.

У 1961 році Альфред Бак знаходить спільну мову з представником компанії Ryan Aeronautical, яка вирішує зробити фінансове вкладення в компанію в розмірі 30 000 $. Використовуючи ці інвестиції, глава компанії Buck зміг орендувати велике приміщення, закупив сучасне обладнання та налагодив поставки заготовок для виробництва ножів. Так закінчилася епоха виготовлення ножів з відпрацьованих напилків. Був розроблений модельний ряд ножів Бак і встановлена ​​цінова політика. В середньому ціна на виріб була в 3-5 разів вище, ніж у конкурентів. Але покупці досить швидко розібралися за рахунок чого є резон заплатити більше.

Компанія розгорнула нетипово широку рекламну кампанію і на хвилі успіху випустила свій найбільш відомий ніж Buck Fold Hunting. При розробці Альфред Бак розумів, що гострим ножем вже нікого не здивувати і зробив основний акцент на ергономіці. Модель Buck 110 з моменту розробки і до цього дня була продана в кількості більше 13 мільйонів копій. Цю цифру поки що не вдалося переплюнути жодному ножу в світі. І навіть сьогодні при достатку полімерних, композитних і високотехнологічних матеріалів, легендарна модель Buck 110 продовжує набувати все нових шанувальників.

Починаючи з 1970 року компанія Buck була змушена стримувати і обмежувати кількість замовлень у зв'язку з тим, що елементарно не вистачало виробничої потужності. Тому в 1972 році підприємство розширило свою виробничу базу і вийшло на радикально новий рівень.

Філейні ножі виробництва Buck відразу ж знайшли свої шанувальників серед мисливців і рибалок. Компанія почала виготовляти рукояті з картону, які були дуже комфортні і практичні у використанні - не ковзали при утриманні, як ручки з кістки або полімеру. Buck Master і Buck Light завоювали місце в серцях любителів активного відпочинку або виживання. Секрет ножів Бак - це термообробка унікальним способом, яка навіть найпростішій сталі, як 420 надає якість і твердість на рівні високовуглецевого матеріалу.

Купити ніж Buck - це придбати надійний і висококласний клинок. Компанія має свою чарівність і харизму, які не втрачаються з роками. Кожен ножелюбітель обов'язково повинен нехай якщо не придбати, але спробувати в роботі ніж Buck і скласти власну думку.

Розгорнути
Вгору