Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Робочі дні: 9:00–17:00

Сб-Нд:  Вихідні

0
Мій кошик

Nitecore

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Компанія Nitecore була організована в 2004 році як частина системного підрозділу групи Sysmax для виготовлення ручних ліхтарів. Згодом технологія виробничого процесу досягла рівня сучасної, новаторської компанії, а торгова марка Nitecore придбала популярність і затребуваність серед споживачів по всьому світу.

Група Sysmax орієнтована на розробку і випуск освітлювальних приладів і електроінструментів. Вироби торгової марки Nitecore повсюдно використовуються в різноманітних сферах життя - в активному відпочинку, при роботі на відкритому повітрі, під час здійснення тактичних і правоохоронних завдань. Мета компанії - випуск якісних освітлювальних пристосувань для споживачів усього світу і організація виключно якісної роботи обладнання для освітлення.

Торгова марка Nitecore включена в штат Американської організації виробників портативних ліхтарів і забезпечила широку мережу збуту продукції по всьому світу. Торгова марка постійно покращує якість своєї продукції і займається розвитком виробництва моделей для вуличного освітлення. З цією метою керівництво компанії залучає до роботи велику кількість фахівців і постійних користувачів ліхтарів і без сумніву пустять в роботу ще безліч висококласних пристроїв.

Переваги компанії Nitecore:

Заводська гарантія виробника на продукцію протягом 5 років. У тому числі гарантійний термін на вироби з акумуляторами, самі акумулятори та зарядки, кнопки - 1 рік.
З 2007 року бренд Nitecore є складовою частиною корпорації Sysmax;
У виробничому процесі виготовлення ліхтарів використовуються запатентовані унікальні технології;
Широкий модельний ряд, який постійно оновлюється;
Велике число оригінальних аксесуарів;
Всі власники ліхтарів Nitecore забезпечені інформаційною та тех підтримкою;
Будь-який ліхтарик Nitecore - це відмінний подарунок кожному.
Найвища якість, широкий вибір і доступність ліхтарів Nitecore зробили їх популярними в усьому світі. Великий вибір спеціалізованих і тактичних моделей дозволяють зробити оптимальний вибір для конкретної мети використання. А тривалий термін гарантії забезпечить надійність при використанні.

Розгорнути
Вгору