Мультитул - корисний багатофункціональний пристрій, здатний допомогти мандрівникам, туристам, рибалкам, мисливцям, автомобілістам та іншим категоріям людей у ​​вирішенні безлічі нагальних завдань. Між двома ручками сталевого аксесуара, незамінного в побуті і в дорозі, заховані основні і додаткові інструменти - від напилка до повноцінних ножиць, від викрутки до плоскогубців. У Києві та інших містах України сьогодні велике розмаїття універсальних складних інструментів від європейських, китайських і американських брендів. Але, незважаючи на вражаючий асортимент, не всі торгові марки можуть змагатися з Ganzo.

Мультитули Ganzo ( "Ганзо") недарма користуються високою популярністю у всьому світі (їх продажї займають велику частку в 50-ти мільйонному річному обороті торгової марки) Сучасні модифікації інструментів втілюють в собі новітні інноваційні розробки, багато з яких запатентовані компанією.

На сторінках каталогу інтернет-магазину wellgo.ua ви знайдете кращі топові пропозиції, зможете вибрати мультитул "Ганзо", який чітко відповідає вашим індивідуальним вимогам і купити його за вигідною конкурентною ціною.

                                                                                    мультитул ганзо

          Оригінальні мультитули "Ганзо" - асортимент, конструктивні особливості, переваги
Постійне оновлення лінійок багатоцільових інструментів та удосконалення виробничої програми красномовно говорить на користь компанії і є однією з головних причин її стабільного зростання. Мультитули Ganzo при всій своїй різноманітності відповідають загальній конструктивній лінії і побудовані за чітко відпрацьованою схемою:

 • основа аксесуару - це багатофункціональні пасатижі, а всі додаткові опції - арсенал інструментів - розміщені всередині ручок;
 • конструкція силового каркаса складається з цільних бічних пластин, зовнішня поверхня яких декорується в різних дизайнерських стилях (естетичні рішення і візуальні ефекти мультитулов "Ганзо" можна підібрати на будь-який смак);
 • ергономічна форма, яку має мультитул Ganzo, забезпечує максимально комфортний хват долонею за "талію" інструменту під час роботи з елементами, які можна діставати;
 • для поліпшення контакту і безпечної роботи навіть при силових операціях з кріпленням, ручки мультитула забезпечені протиковзкими рифленими вставками (у великих екземплярів цю ж роль виконують зазубрені кромки накладок на рукоятках).

Одним з головних переваг універсальних інструментів бренду "Ганзо" є можливість ремонту, тобто заміни зношених компонентів на нові. З цієї причини багато споживачів в Україні вирішують вибрати і купити саме мультитули Ganzo, як самі зносостійкі і довговічні. Таке придбання в повній мірі раціонально і економічно вигідно.

             Як вибрати оптимальний по функціоналу мультитул "Ганзо" - огляд популярних моделей
Мультіінструмент Ganzo регулярно поповнюються новими моделями, які швидко стають топовими. Купити їх можна істотно дешевше, ніж аналоги від конкуруючих компаній і при цьому більшість виробів може похвалитися універсальністю, на противагу специфічності виробів, призначених для міста, відпочинку на природі, ремонту ПК або автовласників, тощо. Портативний набір приладів замінить чимало габаритних інструментів і не портебує місця для зберігання.

Вибрати потрібний мультитул "Ганзо" з широкого модельного ряду буває непросто, тому слід постаратися визначитися з призначенням (на кожен день або час від часу), вагою, габаритами і комплектацією додаткових інструментів. Огляд топових моделей допоможе вам вибрати вірні орієнтири.

Мультитул G302

Добротний, надійний і практичний "Ганзо" G302 крім стандартних приладів (шило, пила, ножиці, викрутка, ніж для консервів, ножі з серрейторною і гладкою ріжучою кромкою, пристосування для зняття ізоляції та ін.) має також набір біт з адаптером, який заміняє різнопланові викрутки. Мимовільне закриття інструментів під час роботи виключено, завдяки механізму фіксації. Хромоване покриття оберігає інструмент від негативних впливів ззовні. Відкриваючи мультитул, ви отримуєте повнорозмірні плоскогубці, в порожніх ручках яких заховані всі складові. В цілому - це по-справжньому універсальний мультитул, який можна вибрати і для лагодження дрібної побутової техніки, і для відпочинку на природі.

Мультитул G301

Ganzo G301 в порівнянні з G302 трохи дешевше, але функціонал його залишається значним. Аксесуар також оснащений набором біт, бітотримачем і адаптером. Якщо вам доводиться часто мати справу з болтами, саморізами і шурупами, він просто незамінний. Безпека експлуатації досягається наявністю фіксаторів проти мимовільного закриття або відкриття. У комплект інструментів мультитула входить все, щоб ви могли впевнено себе почувати в більшості випадків.

Мультитул Ganzo G109

Купити такий мультитул "Ганзо" можна зовсім недорого, а на практиці ви швидко переконаєтеся, що це справжня кишенькова майстерня. Пристосування виглядає дуже стильно й естетично - чорний колір з акцентними смужками синього або червоного. Підпружинені ручки дозволяють працювати мультитулом за допомогою однієї руки. У наборі 10 традиційних інструментів - від шила і пилочки для нігтів до різноманітних ножів і викруток.

Мультитул Ganzo G101

Максимум функціоналу за мінімальну суму отримують ті, хто вирішив вибрати дану повнорозмірну модель в зручному міцному чохлі. Крім самого мультитула в комплекті є набір біт (5 шестигранників, шліцьова і хрестова викрутки, адаптер з магнітом), відкривачка для пляшок, ножиці, шило, пила, а також леза з прямою і серрейторной заточуванням. Металеві рукоятки пружніх плоскогубців не ковзають навіть у вологих руках, що робить роботу ними ефективною і комфортною.

Практично всі мультитули "Ганзо" мають зносостійкі синтетичні чохли на кнопці, які легко кріпляться на пояс, так що ви можете бути впевнені в безпеці портативного інструменту під час повсякденної експлуатації.

                                       Що потрібно знати покупцям про якість мультитулов Ganzo

Про високу якість інструментів даного виробника найкраще свідчить той факт, що компанія "Ганзо" є офіційним постачальником спорядження для деяких спецпідрозділів збройних сил Сполучених Штатів. Перерахуємо ще кілька фактів, які допоможуть вам скласти думку про цю продукцію:

 • Для виробництва мультитулів та інших товарів "Ганзо" використовуються передові технології та елітні матеріали.
 • На всіх виробничих етапах здійснюється суворий контроль якості. Результати перевірок і тестувань вражають і підтверджуються відповідними сертифікатами.
 • Мультитули Ganzo здатні протистояти серйозним навантаженням, леза їх ножів практично не тупляться навіть в умовах дуже інтенсивного використання.
 • Перейнявши досвід своїх конкурентів і проаналізувавши їх недоліки, компанія випускає надійні вироби з чудовими споживчими характеристиками і більш демократичною підсумкової вартістю.
 • Матеріал для виготовлення мультитулов - нержавіюча сталь сорт 440С - найміцніша різновид, що набуває при термічній обробці підвищеною твердості.
 • Стильне дизайнерське оформлення кожної моделі поряд з її продуманим функціоналом і бюджетною вартістю дозволило продукції бренду не тільки успішно витримувати конкуренцію з лідерами ринку, а й отримати назву "народних хітів".
 • Ергономіка кожного клинка і мультитула робить його використання навіть в екстремальних умовах максимально комфортним.

В асортименті виробника є широкий спектр пропозицій, призначених для вирішення безлічі побутових завдань, які ідеально підходять для туристів і прихильників активного відпочинку.